Головна Новини Перенесення дати пробного ЗНО

Перенесення дати пробного ЗНО

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Миколаївській області перенесли на 15 травня за рішенням Українського центру оцінювання якості освіти.

Це пов’язано з продовження карантинних обмежень.

Для учасників доступна можливість завантажити тестові зошити навчального предмета з переліку та пройти тестування вдома. Результати пробного ЗНО буде розміщено в особистих кабінетах тих учасників оцінювання, які внесли відповіді до сервісу визначення результатів.

Учасники пробного ЗНО Миколаївської області зможуть:

  • до 28 квітня внести свої відповіді на завдання «бонусних» тестів (ті, на які учасник не зареєструвався, але може пройти вдома) до сервісу з визначення результатів;
  • 30 квітня отримають результат виконання цих тестів;
  • 15 травня взяти участь у пробному ЗНО і пройти тестування з навчального предмета, на який зареєстровані;
  • з 15 до 18 травня внести відповіді на завдання тесту, для проходження якого зареєструвалися, до сервісу з визначення результатів;
  • 19 травня отримають результат виконання тесту.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Міністерство освіти та науки України просять учасників бути відповідальними, дотримуватися соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. 

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

До уваги майбутнім абітурієнтам! Для підготовки до сесії ЗНО-2021, УЦОЯО та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» зроблять навчальні відеороз’яснення завдань пробного ЗНО 2021.

Реєструйтеся на ILearn і зможете переглянути роз’яснення експертів та безкоштовно підготуватися до ЗНО-2021

Ще новини