Головна МістоЗаходи Переможці міського конкурсу на “Краще новорічне оформлення об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери побуту”

Переможці міського конкурсу на “Краще новорічне оформлення об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери побуту”

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Починаючи  з 2011-го,  виконкомом Южноукраїнської ради проводиться огляд-конкурс «Краще комплексне новорічне оформлення об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства та сфери побуту». Його мета – стимулювати підприємців створювати в місті святкову атмосферу. 

Об’єкти оцінювались за такими критеріями: стан рекламної вивіски та фасаду, дизайн та тематичність оформлення вітрини, загальне святкове оформлення, санітарно-технічний стан об’єкта та прилеглої території.

Після  обговорення комісія,  до складу якої увійшли: заступник мера Ю. Сіроух , начальник управління економічного розвитку І. Петрик, заступник начальника відділу архітектури Х. Ічанська, художник С. Колпаков та інші, шляхом голосування визначилась з переможцями.

Переможців визначали у трьох номінаціях:

  • Малі торговельні об’єкти –  мережа магазинів “Кавунівський хліб”.
  • Об’єкти площею від 51 до 200 кв. м –  магазин “Фортуна”
  • Найбільші об’єкти – магазин «М’ясо маркет» .

Редакція “Южбудньюз” також оглянула новорічне оформлення переможців аби поділитися з вами фотографіями найкращих торговельних об’єктів міста. 

пререможець серед ТО від 51 до 200 м² (підприємець Лесів О.О.)

Вітаємо підприємців та дякуємо за те, що любите та прикрашаєте наше місто!

Джерело: міський сайт

Читпйте також: Непросте питання: демонтаж торгівельних точок на пр-ті Незалежності

Ще новини