Головна Місто Перемоги наших спортсменів: відбувся 3-й відкритий Всеукраїнський турнір з контактного карате присвячений пам’яті ханши Салама Кахіла

Перемоги наших спортсменів: відбувся 3-й відкритий Всеукраїнський турнір з контактного карате присвячений пам’яті ханши Салама Кахіла

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

15 травня 2021 року в м. Одесі відбувся 3-й відкритий Всеукраїнський турнір з контактного карате присвячений пам’яті ханши Салама Кахіла. Взяли участь понад 500 бійців з Київської, Одеської, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей з різних напрямків бойових мистецтв Сіммей-до, кіокушин, джісенкай, тай-бокс, контактне карате, джиу-джитсу, ММА, шінкарате.

Вихованці секції карате ККСС “Олімп” м. Южноукраїнськ (тренер Олег Вітковський) теж взяли участь у турнірі та повернулися додому з перемогами.

Попри карантин, спортсмени міста Енергетиків у своїх вікових та вагових категоріях, на поєдинку показали відмінний результат. Серед 10 спортсменів стали переможцями та призерами в розділі Фул-контакт карате: завоювали 4 перших та 6 других місць.

За результатами змагань почесне друге загальнокомандне місце посіла команда в складі міста Южноукраїнська та смт Арбузинка (тренер: Вітковський О. В, Вітковський В.О, Конарев І. Ю.) також завоювали 17 – перших місць, 22 – других, 8 – третіх.

“Я дуже задоволений командним духом. Адже після локдауну було дуже важко зібратися та одразу на турнір. Як і завжди, змагання проходили в напруженій, безкомпромісний, але дружній боротьбі. Також вдячний дуже тренерам команд та своїм вихованцям”, – ділиться враженням тренер Олег Вітковський.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Також триває набір на секцію карате для дітей від 4-х років. Тренування орієнтоване на спортивно оздоровчу програму з елементами єдиноборств та ігровими методиками. Початкові підготовки першого року навчання проходять на базі ККСС “Олімп” зал Єдиноборства “1” міста Южноукраїнська.

Тел.: 097-577-38-78.
Тренер-викладач: Вітковський Олег Валерійович.

2 коментарі
1

Ще новини

2 коментарі

Коментування закрито