Головна Безпека Перейменування міста. Справа про напад Андрія Дікусара та інші звернення розглянуті на сесії

Перейменування міста. Справа про напад Андрія Дікусара та інші звернення розглянуті на сесії

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

На пленарному засіданні 21 сесії були розглянуті звернення від громадян. 

Які саме — читайте далі

До міської ради надійшло звернення від громадської організації з охорони громадського порядку міста, громадської організації «Побратими України» та громадської організації «Бугогардова Січ Українського козацтва” щодо нападу на Андрія Дікусара, який знаходиться в нейрохірургічному відділенні Миколаївської лікарні зі складними травмами.

Детальніше тут: SOS! Дікусар просить допомоги встановити справедливість!

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Звернення направили до прокуратури для певних висновків. До того ж міський голова та депутати вирішили взяти під особистий контроль цю справу.

Також на особистий депутатський контроль вирішив взяти цю ситуацію народний депутат Артем Черноморов. Зі свого боку він пообіцяв у себе на сторінці ФБ, що надасть відповідні запити у правоохоронні органи та буду стежити за перебігом розслідування.

Було розглянуто звернення щодо поновлення пільг на оплату за електроенергію від депутатки Ананченкової А. В. та мешканців смт Костянтинівка.

Мешканці будинків 4, 6, 8, 10 на вул. Володимирська просять допомогти у розв’язанні питання щодо повернення пільгового тарифу на електроенергію. Зокрема, люди скаржаться, що зникли з платіжок пільгових 3000 кВт, які раніше надавалися на опалення будинків. Користувалися пільговими тарифами, тому що для цих будинків не передбачено централізоване опалення.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Секретар міської ради Акуленко Олександр запропонував звернутися від виконавчого комітету до енергопостачальної компанії, щоб вона надала роз’яснення щодо нових платежів за електроенергію. І чи взагалі є технічна можливість приєднати додаткові теплові траси на ці будинки.

Перейменування міста Южноукраїнська

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до керівників низки органів місцевого самоврядування щодо необхідності привести відповідність до правопису, стандартів державної мови та вимог статті 41 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” назви населених пунктів.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Фото: Олександр Жебет

Детальніше тут: Чи перейменують Южноукраїнськ на Південноукраїнськ

Виконавчий комітет надіслав листа до Української національної комісії з питань правопису зі зверненням надати експертний висновок відповідності назви міста Южноукраїнська до стандартів правопису державної мови.

Детальніше тут: Перейменування населених пунктів на Миколаївщині

В Южноукраїнську досі триває процес перейменування в уставних документах у зв’язку з укрупненням районів Миколаївщини та створенням Южноукраїнської територіальної громади. Підрахувати навіть приблизні гроші, які будуть затрачені на ймовірне перейменування самого міста, у фінансовому управлінні не можуть.

*Всі звернення взяті до відома та будуть розглянуті більш детально найближчого часу. 

Читайте також:

Ще новини