Головна Безпека Останній тиждень, щоб зробити щеплення!

Останній тиждень, щоб зробити щеплення!

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Нагадуємо, що вже через тиждень, 9 грудня, згідно з наказом МОЗ, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати, деякі працівники, що не щепилися проти COVID-19.

Мова йде про працівників:

  • Підприємств та установ, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ, що надають соцпослуги, закладів соцзахисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Ті з них, хто має протипоказання до проведення щеплень, які визначаються відповідно до інструкцій вакцин, Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення щеплень не підлягатимуть вакцинації.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Важливо! Мова йде саме про відсторонення, а не про звільнення.  Звільняти працівника через відсутність щеплення незаконно. Як тільки працівник отримав хоча б одне щеплення, він може повернутися до виконання своїх службових обов’язків.

Щеплення з вакцинації проти коронавірусної хвороби можливо зробити в постійно діючому пункті щеплень НКМП “Южноукраїнський міський центр первинної медико – санітарної допомоги” за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Паркова, 3-В, кабінет № 211 або в масовому пункті вакцинації за адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 4.

В Южноукраїнську всі бажаючі можуть зробити щеплення, записавшись за тел. 46-439, 46-430, 5-58-88, 0675124242, (066)2116139   або у свого сімейного лікаря.

Читайте також: Чи можна робити щеплення від COVID-19 вагітним жінкам, пояснення від МОЗ та Біля міськради відбулася акція протесту

Ще новини