Головна Місто Організації ветеранів Южноукраїнська надали нові меблі – фото

Організації ветеранів Южноукраїнська надали нові меблі – фото

Автор ЮжБудНьюз

«Юженергобуд» надав допомогу Громадській організації “Южноукраїнська міська організація ветеранів та учасників антитерористичної операції” по заявці члена цієї організації, учасника АТО, старшини запасу Дениса Кравченко.

Раніше адміністрація міста виділила організації офіс і зробила там ремонт. Кравченко звернувся до адміністрації міста з проханням про надання меблів. Йому відповіли, що на даний момент не мають коштів для виділення нових меблів і можуть надати лише ті, які раніше використовувалися в інших адміністративних приміщеннях.

Згодом глава організації ветеранів Олександр Стоянов звернувся до генерального директора «Юженергобуд» Дмитра Литвиненко.

“Громадська організація… звертається до Вас з проханням про надання допомоги у вирішенні питання щодо забезпечення нашої організації офісним приладдям, а саме меблів”, – йшлося в зверненні.

Стоянов зазначив, що така допомога дозволить організації більш ефективно функціонувати і проводити роботу з прийому громадян, зборам членів тощо.

У «Юженергобуд» швидко відреагували і буквально за тиждень надали нові меблі. 19 серпня усе привезли в офіс і встановили.

Нагадаємо, раніше «Юженергобуд» відремонтував дві автобусні зупинки в Южноукраїнську.

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито