Головна Місто Оновлений зал секції греко-римської боротьби після реконструкції

Оновлений зал секції греко-римської боротьби після реконструкції

Автор ЮжБудНьюз
ЮмжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У суботу, 25 вересня, на честь оновленої після ремонту спортивної зали відбулось підведення підсумкової роботи відділу греко-римської боротьби, де свою майстерність мали змогу продемонструвати наймолодші вихованці 7-8 років з Южноукраїнська. Діти були нагороджені медалями та цінними подарунками.

Спортивний зал на території ІЦ “Імпульс” в Южноукраїнську певний період служив для греко-римських борців для проведення тренувань. Однак, зі зростанням популярності цього виду спорту, назрівала необхідність в ремонті та реконструкції спеціалізованого залу, де борці змогли б розвивати свої фізичні навички і якісно готуватися до змагань.

На проведення капітального ремонту фінансово посприяли батьки вихованців. Не залишилось осторонь підприємство ПрАТ “Юженергобуд” за зверненням секції були надані необхідні будівельні матеріали для ремонту спортивної зали. Завдяки начальнику управління соціальних об’єктів ВП ЮУАЕС Олександру Стоянову було отримано дозвіл на оренду залу та подальшу підтримку. А ремонтні роботи виконувала дільниця з обслуговування та ремонту соціальних об’єктів ВП ЮУАЕС.

Отже, оновлений зал і всі технічні приміщення (душові з бойлером, роздягальна, тренерська кімната, санвузол) дозволяють повноцінно проводити навчально-тренувальний процес провідних спортсменів міста і навіть у майбутньому проводити міські змагання. Зараз зал виглядає на багато комфортніше.

Завідувачка ВРДтаЮС СК «Олімп» УСО Катерина Спанчак та тренери Карай Бутхуз та Чебанов Денис подякували усім хто доклав максимум зусиль для відновлення та облаштування спортивної зали, зокрема генеральному директору ПрАТ “Юженергобуд” Дмитру Анатолійовичу, який проявив ініціативу у надані будівельних матеріалів та підтримці борців. Також батьків учнів, які постійно допомагають тренерсько-викладацькому складу у вирішенні багатьох організаційних питаннях та беруть активну участь у розвитку греко-римської боротьби. Нагородили подяками, та несподіваними подарунками на пам’ять.

Приміщення спортивного залу переважно буде використовуватися для занять вихованців відділення з греко-римської боротьби.

Приємно відмітитищо трудовий колектив ПрАТ “Юженергобуд” для борців подарував сучасні електронні ваги та карту світу для відміток нових звершень.

Зазначимо, захід відбувся з дотриманням всіх карантинних вимог: маскового режиму, соціального дистанціонування та за участю обмеженої кількості осіб.

Також читайте історію розвитку греко-римської боротьби в м. Южноукраїнськ

Ще новини