Головна Місто Учень гімназії бореться за продюсування від гурту The Hardkiss – відео

Учень гімназії бореться за продюсування від гурту The Hardkiss – відео

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Учасник народного художнього колективу «Адажіо», учень Южноукраїнської гімназії №1 Ернест Гогія бере участь в онлайн-конкурсі «Pepsi Music Star» і бореться за продюсування від гурту The Hardkiss.

https://www.instagram.com/p/CD9C40YJ5A8/?igshid=1eqloei3v2ypr

Гурт The HARDKISS (солістка Юлія Саніна) і Pepsi запустив масштабний музичний digital-проєкт «Pepsi Music Star» та 10 серпня оголосив про початок цікавого проекту, який обіцяє переможцю продюсування, запис власного альбому, кліп та виступ на НСК Олімпійський 29 травня 2021 на грандіозному шоу на честь 10-річчя гурту.

До участі в конкурсі допускались як сольні виконавці, так і колективи. Учасники повинні були записати відеовиконання однієї з заданих у списку пісні або власної та завантажити відео на свою сторінку в Інстаграм з відміткою сторінки pepsimusicstar.

На перший тур надійшло більше 1000 заявок. І лише 20 щасливчиків були відібрані у другий тур. Серед них і южноукраїнець Ернест Гогія.

Двоє хлопців, 13 дівчат та 5 колективів продовжать «бої» до 25 вересня. Тепер всі вони розділені на пари і кожна пара буде виконувати пісню, запропоновану організаторами. Відеовиступи для ІІ туру потрібно було надіслати до 13 вересня. З цього дня щодня відбувається голосування за конкретну пару. Воно триває лише 24 години з 12.00 до 12.00 наступного дня.

Завтра, 21 вересня, в 12:00 на акаунті pepsimusicstar опублікують відео з виступом Ернеста та його конкурента.

Запис, під яким враховують лайки:

https://www.instagram.com/p/CFZCInpq96e/

Ще новини

1 коментар

Третій етап: учень гімназії бореться за продюсування від гурту The Hardkiss – відео | YuzhBudNews 01.10.2020 19:57 - 19:57

[…] Нагадаємо, гурт The HARDKISS (солістка Юлія Саніна) і Pepsi запустив масштабний музичний digital-проєкт «Pepsi Music Star». […]

Коментування закрито