Головна Здоров'я Онкохвороби VS Covid-19

Онкохвороби VS Covid-19

Автор Anna

Як повідомляє Суспільне, Уряд планує закупити 266 тисяч експрес-тестів для визначення антигену коронавірусу на суму 80 мільйонів гривень за кошти, які виділили на програму лікування онкохворих.

Як йдеться у тексті постанови, гроші планують взяти із програми “Хіміотерапевтичні препарати, радіофармпрепарати та препарати супроводу для лікування онкологічних хворих та медичні вироби для запобігання занесенню і поширенню на територію України COVID-19”.

У проєкті постанови зазначено, що закупівлі тестів мають на меті розширити можливості діагностики та впровадження нових методів тестування пацієнтів на різних рівнях надання медичної допомоги в умовах поширення гострої респіраторної хвороби.

Крім цього уряд планує закупити 2 мільйони швидких тестів. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, для цього з Фонду боротьби з COVID-19 виділили ще 1 мільярд гривень. За його словами, швидкі тести дозволять отримувати результат вже через кілька годин.

“Ще 1 млрд грн було виділено з Фонду боротьби з коронавірусом на тести. Мова йде про закупівлю 2 млн швидких тестів, при використанні яких результат можна отримати за кілька годин. Це рішення одне з багатьох, які ми щотижня приймаємо для підтримки нашої медичної системи”, – повідомив Шмигаль під час засідання уряду

Прем’єр також зазначив, що урядом було виділено 600 млн гривень для забезпечення лікарняних ліжок киснем.

Ще новини