Головна Місто Олексій Заїченко: я хочу зробити місто яскравим і мальовничим

Олексій Заїченко: я хочу зробити місто яскравим і мальовничим

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Учень 9-А класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3, харизматичний, неймовірно талановитий Олексій створює дійсно унікальні архітектурно-ландшафтні макети під назвою «Офіс майбутнього». Станцію юних техніків, гурток «Архітектурне моделювання» (керівник Зара Петросян) Олексій відвідує вже 5 років. Протягом цього часу він брав участь в різних всеукраїнських конкурсах, займав утішливі місця, але це не зупинило Олексія.

«Я вирішив спробувати – мене друг покликав. Ми тоді моделювали «Ковчег». Я з дитинства люблю чимось подібним займатися, майструвати, клеїти, продумувати різні ідеї. Коли робота закінчилася, я вирішив продовжувати відвідувати гурток, так як мені дуже сподобалося», – розповідає Олексій.

Праця і бажання перемагають завжди: в цьому році юнак брав участь у конкурсі від НАЕК «Енергія живить мрії» (декоративно-прикладне мистецтво і ЕкоАрт: вироби з паперу, пластику, металу, скла, текстилю та ін.) Гран-прі отримав Олексій Заїченко. Також 1 місце він зайняв в Києві минулого року.

Буквально з підручних засобів юний талант створює шедеври. Його світ – це світ яскравих емоцій. Уміння бачити красу і наповнювати нею себе і оточуючих – стиль життя. Нові форми, креативні підходи в роботі та справжня любов до своєї справи – Зара Суренівна Петросян надихає дітей на нові перемоги.

Надихнула творчість і трудовий колектив «Юженергобуд». Разом з Олексієм вони вибрали ноутбук для роботи і створення нових ідей для міста.

«Ми займалися в гуртку за ноутбуком, потім Олексій приходив до мене в гості, ми вдома у мене займалися. Але Олексію незручно бігати. Спасибі! Дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо і від чистого серця. Адміністрація Станції юних техніків висловлює щиру подяку і глибоку вдячність генеральному директору ПрАТ «Южененергобуд» Литвиненко Дмитру Анатолійовичу за прекрасний подарунок – ноутбук Аcer NITRO 5, який отримав Заїченко Олексій. Дякуємо Вам за подарунок! Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем і розуміння важливості виховання талановитої молоді», – прокоментувала Зара Петросян на своїй сторінці в Фейсбук.

Зазначимо, зі старих піддонів Зара Петросян зробила майданчик за адресою Набережна Енергетиків, 49. Разом з Олексієм Заїченко вони змайстрували столик і лавочки для дітей, щоб там було комфортно грати, зробили вантажівку з піддонів і розмалювали два дерева.

«Я бажаю своїм ровесникам займатись тим, що надихає, і йти вперед. Ось мої однокласники сміялися з мене, мовляв, я ходжу на гурток, а тепер гордяться мною. Місто хотілося б зробити яскравим, барвистим і затишним, де багато рослинності і щасливих людей», – ділиться емоціями Олексій.

Ще новини