Головна МістоЗаходи Новорічна казка від аеродизайнерів міста Южноукраїнська

Новорічна казка від аеродизайнерів міста Южноукраїнська

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Наближається чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти нашої громади – свято Святителя Миколая Чудотворця. До цього свята кожен починає вірити в диво, а особливо – діти. Проте є діти, які найбільше потребують підтримки і опіки. Саме тому підприємці міста Южноукраїнська вирішили подарувати цим дітям з центру соціально- психологічної реабілітації справжню казку, реалізувавши благодійну ініціативу.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Щоб дітки соціального готелю відчули справжнє свято, аеродизайнери міста: Ірина Гришина, Ірина Сапай, Анна Рейко, Тетяна Іванова та Людмила Лук’янчук, Олександр Жебет та Анна Євстифєєва, створили святкову атмосферу в актовому залі з повітряними кульками. Завдяки небайдужості біля ялинки розвертається фантастичний сюжет казкової вистави.

Хоча новорічна ялинка і є центром уваги в зимові свята, камін, прикрашений за допомогою живих ялинових гілок та декорацій від майстерні квітів ISP Flowers&Decor флористки Ірини Петрини створює в залі по-справжньому затишок.

В Україні розповсюджена традиція класти дітям у цей день подарунки під подушку. А коли немає рідного дому, до таких дітей приходять милосердні люди і вручають їм омріяні ласощі, книги, іграшки, одяг і тепло своїх сердець. А ось благодійники з міста Южноукраїнська завжди дбають, аби дітки не припиняли вірити у диво.

Ще новини