Головна Місто Новий винахід: вчені створили скло з деревини

Новий винахід: вчені створили скло з деревини

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Новий вид технологій розробили вчені – безпечне та економічне скло з дерева. Цей матеріал набагато міцніше, дешевше і легше звичайного скла.

Брали участь в створенні та розробки нових технологій фахівці Університету Меріленда та Університету Колорадо. Винахідник Джунйонга Чжу, стверджує, що матеріали з деревини знайдуть широке застосування в різних галузях, у тому числі, й у будівельних.

З якого матеріалу створили скло?

Матеріалом для розробки стало бальзовое дерево, піддане окисленню при кімнатній температурі. Саме завдяки цьому воно стало прозорим. Згодом деревина заповнюється полівініловим спиртом (синтетичним полімером), і матеріал виходить прозорим на рівні стандартного скла. Бальзовое дерево росте у Центральній і Південній Америці, в сухому вигляді його деревина надзвичайно м’яка і легка.

Легкість і міцність нового матеріалу обумовлені наявністю натуральної целюлози і енергопоглинаючого полімерного наповнювача в структурі деревини.

Виробництво такого скла набагато дешевше, плюс — матеріал може стати чудовою альтернативою для вікон, завдяки його теплоефективності. Крім будівництва його можна буде використовувати в автомобільній промисловості, при виготовленні гаджетів, а також в інших галузях.

Ще новини

1 коментар

Резиденція Vinod стала однією з найяскравіших в Індії | YuzhBudNews 03.02.2021 16:32 - 16:32

[…] Читайте також про новий винахід: вчені створили скло з деревини. […]

Коментування закрито