Головна Безпека Нові зміни щодо правил дорожнього руху

Нові зміни щодо правил дорожнього руху

Автор ЮжБудНьюз

Набули чинності зміни правил дорожнього руху, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.
Про це повідомив у своєму Facebook перший заступник начальника Патрульної поліції Олексій Білошицький.

 Для водіїв та пасажирів

Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті.

Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Дізнатися всю актуальну інформацію про транспортний засіб користувача, отримати інформацію про участь транспортного засобу в ДТП и т.д. можливо по цій кнопці.

 Для велосипедистів

Велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

Для пішоходів

Пішоходи обов’язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. 

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи – це зазначено в п.4.4 ПДР України.

Ще новини