З 9 листопада Словаччина планує проводити тестування на антиген COVID-19 на кордоні з Україною.
Відтер в’їзд до Словаччини дозволено лише громадянам України, які мають негативний ПЛР-тест на коронавірус. Це повідомляє Суспільне
В’їзд громадянам України на територію Словацької Республіки дозволено за новими умовами:
- з постійним або тимчасовим дозволом на проживання на території Словаччини;
- родичів громадян України (дружина/чоловік, неповнолітня дитина, батько/мати неповнолітньої дитини) з постійним або тимчасовим дозволом на проживання на території Словацької Республіки.
На 5-ий день після приїзду необхідно робити тест на COVID-19, але самоізоляція закінчується після негативного результату на короновирус.
Якщо ви опинилися на території Словаччини, де на пунктах пропуску не проводяться перевірки, необхідно подавати негативний результат до відповідного регіонального органу охорони здоров’я.
Режим тимчасового транзиту до держави ЄС (окрім країн, які мають спільний кордон з Україною) дозволений за умови, що в ній громадянин України має дозвіл на проживання (тимчасовий або постійний).
Час перебування в Словаччині – не більше 8 годин від моменту в’їзду (за умови транзитного перетену країни).