Головна Новини Нова WIM-система на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв

Нова WIM-система на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий повідомив на своїй сторінці у Facebook, що на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв в районі Казанки ведуться роботи з установки інтелектуальної системи зважування в русі.

“Зараз на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв в районі Казанки ведуться роботи по установці інтелектуальної системи зважування в русі, яка допоможе зберегти дороги області від руйнування через постійні перевантаження фур і вантажівок. Всього таких систем в області буде 5.

Британські представники компанії, що поставляє устаткування, завжди знаходяться на зв’язку, консультують, допомагають з установкою і діляться закордонним досвідом. На сьогодні вже виконані основні роботи – це монтаж головної конструкції-арки, на якій буде розміщено обладнання з датчиками вимірювання габаритів транспорту. І допоміжна конструкція, де буде 6 камер трьох типів:
– для загального огляду,
– визначення номерів,
– кругового огляду.

Яким чином працює WIM-система?

Вся інформація, отримана з камер, буде зведена в єдину картку автомобіля: фото, номер, вага, осі, габарити. Далі це передається в ситуаційний центр, а дані злісних порушників направляються в поліцію з конкретною фіксацією перевантаження.

До того ж інтелектуальна система зважування буде “фільтрувати” транспортні засоби: на машини нижче 3,5 тонн центр не реагуватиме, щоб не засмічувати базу зайвою інформацією.
До проходження сертифікації, яка запланована на березень цього року, комплекс працюватиме в тестовому режимі.

Налаштування самої системи відбувається за наступним алгоритмом: 1 автомобіль, три ваги, три швидкості. 90 раз транспорт з різною завантаженістю і швидкістю буде проїжджати через WIM. Таким чином коригується точність показників комплексу.

Також радує, що вже зараз, на моменті монтажу, ми бачимо результативність установки «розумної» системи – спрацьовує психологічний фактор: водій бачить камеру і автоматично пригальмовує. А коли комплекс запрацює на повну, то результат не змусить себе довго чекати, адже мова цифр виключає людський фактор” , -йдеться у повідомленні.

Чекаємо на нову систему та сподіваємося, що надалі стан автомобільних доріг у Миколаївській області буде покращуватися.

Ще новини