Головна Місто Нова система правил безвізу з ЄС

Нова система правил безвізу з ЄС

Автор ЮжБудНьюз

Цього року почнуть діяти нові правила стосовного в’їзду до Шенгенської зони. Почне працювати нова Європейська інформаційна система авторизації подорожей ETIAS. Вона стосується всіх інших держав, які мають безвізовий режим з Євросоюзом, але ці зміни стосуватимуться не тільки України, але й громадян Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. Один раз на три роки треба буде пройти авторизацію, де потрібно оплатити збір та заповнити онлайн-анкету. Про це написали на сторінці у фейсбук

Що таке ETIAS?

Це автоматизована електронна система, яка відстежує та дозволяє в’їзд до Шенгенської зони. Вона працюватиме для громадян з країн, яким не потрібна віза. У рамках ETIAS ви проходитимете перевірку безпеки: система буде збирати, відстежувати та оновлювати необхідну інформацію, щоб визначити, чи буде ваш в’їзд до країн Шенгену безпечним. Усього таких країн 60, включаючи США, Велику Британію, Канаду та інші.

Для чого потрібна ETIAS?

За допомогою ETIAS попередня авторизація дозволить Європейському Союзу завчасно ідентифікувати осіб, що можуть становити міграційну загрозу та значно підвищить безпеку зовнішніх кордонів ЄС. Головний фактор нової системи збереже час при проходженні процедур та дасть знати дозволено чи відмовлено вам у виїзді до країн ЄС.

Але, дуже важливо розуміти, що Європейська інформаційна система авторизації подорожей не є аналогом візової системи. Тому планують запустити систему оформлення онлайн-заявок на ETIAS навіть з мобільного телефону – Єврокомісія обіцяє запустити спеціальний мобільний застосунок для iOS та Android.

Форми заявок, які потрібно буде вказати:

  • біометричну інформацію: ім’я, прізвище, дату та місце народження;
  • освіту та роботу;
  • вашу національність;
  • адресу проживання;
  • електронну пошту та номер телефону;
  • першу країну ЄС, яку хочете відвідати;
  • інші біографічні та вибрані питання щодо вас та ваших минулих поїздок.
  • Сплата збору 7 євро (якщо Ви особа, якої немає ще 18 років, або понад 70 років —   авторизація буде безкоштовною) здійснюється після заповнення форми.

Нова система не вимагає жоден зі старих документів, вони Вам не знадобляться, не потрібно навіть доводити мету поїздки. Все що потрібні — анкетні дані вони будуть коштувати 7 євро та діяти 3 роки, або до кінця терміну дії паспорта.

Ще новини

1 коментар

Що приніс нам 2021 рік | YuzhBudNews 12.01.2021 15:50 - 15:50

[…] Місто […]

Коментування закрито