Головна МістоЗаходи Незадовільна робота заступників та перевищення повноважень секретаря: депутати вимагають відставки секретаря ради та його заступників

Незадовільна робота заступників та перевищення повноважень секретаря: депутати вимагають відставки секретаря ради та його заступників

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У Южноукраїнську депутати міської ради ініціювали проєкти рішень щодо дострокового припинення повноважень секретаря ради Олександра Акуленка та його заступників: Олексія Майбороди, Марії Дроздової та Сергія Горностая.

Як повідомляє сайт ЮжкаNews.Сity, відповідні проєкти рішень вже оприлюднені в газеті «Контакт» (єдиному на території Южноукраїнської громади ЗМІ, яке має державне реєстраційне посвідчення).

Депутати звинувачують секретаря ради Олександра Акуленка, який наразі виконує обов’язки міського голови, у перевищенні повноважень, а також в систематичному порушенні регламенту ради та неодноразовому тиску на депутатів.

Повний перелік порушень секретаря міської ради зазначається у пояснювальній записці

Крім цього, депутати визнали роботу заступників незадовільною, відповідно проєктами рішень Южноукраїнської міської ради передбачається припинити їхні повноваження з 30.05.2023 року та звільнити із займаних посад.

Заступників міського голови Южноукраїнська депутати звинувачують:  “неналежне та недобросовісне виконання наданих посадових повноважень (обов’язків)”, “порушення присяги посадової особи місцевого самоврядування в частині порушення законодавства України” та “несумлінне виконання своїх посадових обов’язків”.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини