Головна Україна Більшість українців негативно ставляться до дистанційного навчання

Більшість українців негативно ставляться до дистанційного навчання

Автор ЮжБудНьюз

Дві третини українців негативно або скоріше негативно ставляться до дистанційного навчання.

Про це свідчать результати експрес-опитування громадян, що було проведено компанією «Нью Імідж Маркетинг Груп» у жовтні цього року.

Зокрема, повністю негативне ставлення до дистанційного навчання висловили 30% опитаних, ще 37% оцінюють його скоріше негативно. Натомість позитивну оцінку дистанційному навчанню надали лише 8% українців і ще 25% відповіли, що ставляться до нього скоріше позитивно.

Абсолютна більшість опитаних своє негативне ставлення до дистанційного навчання обгрунтовує зниженням рівня знань дітей.

Понад половина респондентів наголошують, що вчителі не можуть ефективно і повноцінно організувати дистанційний урок.

Також половина громадян наголошують на тому, що діти під час дистанційного навчання не мають можливості соціалізуватися та повноцінно спілкуватися з однолітками.

Третина респондентів наголошує на тому, що недоліками дистанційного навчання є порушення режиму дня школярів, проблема залишення дітей вдома одних, відсутність достатньої кількості технічних засобів.

Окрім того, респонденти зазначили, що однією з перепон для організації дистанційного навчання є погана якість інтернету.

Також 66% українців висловились проти повної заборони відвідування закладів освіти.

63% повністю або скоріше задоволені здійсненням карантинних заходів у школах, зокрема, проведенням температурного скринінгу, дезінфекції, дотримання соціальної дистанції тощо.

Водночас 62% респондентів відповіли, що не отримують у школі маски та дезінфектори.

Ще новини