Головна Новини Народились в один день та померли в один рік

Народились в один день та померли в один рік

Автор Анна
https://ichef.bbci.co.uk/news/800/cpsprodpb/15776/production/_115062978_joanstory.jpg

Найстарші жінка і чоловік Британії померли в цьому році у віці 112 років

Як повідомляє ВВС, Джоан Хоккард ділила свій день народження, 29 березня 1908, з найстарішим чоловіком у світі Бобом Вайтоном, який помер у травні у Хемпширі.

Вона померла в своєму будинку в Дорсеті в суботу, сказав її племінник Пол Рейнольдс. Також пан Рейнольдс сказав, що його тітка вірила, що немає ніякого секрету в довгого життя, і «насолоджувалася маслом і вершками, і вона висміювала ідею дієти».

Місіс Хоккард провела своє дитинство в Кенії, де її батько був британським колоніальним офіцером. Навчалася в школі-інтернаті в Сассексі, а потім працювала кухарем в готелі в Женеві.

На початку Другої світової війни вона водила машину швидкої допомоги в Лондоні, а потім переїхала на південне узбережжя, де стала захопленою морячкою. Вона вийшла заміж за Гілберта Хоккарда, який поділяв її любов до вітрильного спорту і подорожей. Коли він помер в 1981 році, вона переїхала в Ліліпут, недалеко від Пула.

https://ichef.bbci.co.uk/news/800/cpsprodpb/13066/production/_115062977_joanstory2.jpg
Місіс Хоккард переїхала на південне узбережжя після Другої світової війни.

«У неї завжди був незалежний дух, і для неї було типовим те, що на своє 100-річчя вона відмовилася від листівки від королеви, бо не хотіла, щоб люди знали, скільки їй років », – сказав Рейнольдс в інтерв’ю Bournemouth Echo у серпні.

Місіс Хоккард була знята з містером Вейтоном в березні, коли вони святкували свій 112-й день народження.

Боб Вейтон народився в Халлі, Східний Йоркшир, 29 березня 1908 року. Він став найстарішим чоловіком у лютому 2020 після смерті Чітецу Ватанабе з Японії, якому також було 112 років.

https://ichef.bbci.co.uk/news/800/cpsprodpb/1570E/production/_106222878_hi053223581.jpg
Містер Вейтон був живий під час правління п’яти монархів і правління 22 прем’єр-міністрів.

У заяві його родини кажуть, що Вейтон був «незвичайною людиною», який «мирно помер уві сні від раку» в квартирі, де він жив.

Також в заяві сім’ї говорилося:
“Зразок для наслідування для всіх нас, він прожив своє життя, цікавлячись і взаємодіючи з різними людьми з усього світу.”
“Він розглядав кожного як свого брата або сестру і вірив в любов, прийняття і турботу один про одного.”
“У нього було багато, багато друзів, він читав і говорив про політику, теологію, екологію та багато іншого аж до своєї смерті.”
“Він також дуже дбав про навколишнє середовище.”
“Друга спальня в його квартирі була майстернєю, наповненою меблями, вітряними млинами і головоломками, які він робив і продавав на благодійність, часто з шматків дерева, взятих з контейнерів.”
“Ми так вдячні, що Боб до самого кінця залишався нашим дотепним, добрим, знаючим, товариським батьком, дідусем і прадідом, і ми будемо дуже за ним сумувати»

У нього залишилися діти Девід і Дороті, 10 онуків і 25 правнуків.

Боб Вейтон
Містер Вейтон, один з семи дітей, народився в Халлі.

Протягом свого життя пан Вейтон працював інженером, проводячи час на Тайвані, в Японії і Канаді.

Раніше він сказав BBC: «Я вважаю, що сміх є надзвичайно важливим. Більшість проблем в світі викликано тим, що люди занадто серйозно ставляться до себе ».

Він сказав, що секрет його довголіття - «уникнути смерті».

Містер Вейтон народився в один день із найстаршою жінкою Британії Джоан Хоккард з Пула, Дорсет, а також з Альфом Смітом з Сент-Мадос, Пертшир, Шотландія, який до своєї смерті у минулому році розділяв титул найстарішого чоловіка Великобританії .

Ще новини