Головна МістоЗаходи «Найбільший наш подарунок – щасливі діти» – подарунки дітям від “Юженергобуд”

«Найбільший наш подарунок – щасливі діти» – подарунки дітям від “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей трудовий колектив “Юженергобуд” відвідав з подарунками центр соціально-психологічної реабілітації дітей та відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю міста Южноукраїнська.

Від імені усього трудового колективу “Юженергобуда”директор Дмитро Анатолійович привітав дітлахів з Міжнародним днем захисту дітей. Подарували дітям найкращі емоції, солодощі та музикальну колонку для будь-якого свята.

В центрі соціально-психологічної реабілітації дітей приймали гостей. Вони підготували власні подарунки для гостей: співали, танцювали та розказували вірші.

Нині в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей перебуває 31 вихованців. Сюди приймають дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, батьки яких не можуть забезпечити їм належного догляду та утримання, ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

У Міжнародний день захисту дітей хотілося б ще раз звернути увагу громади на тих дітлахів, які позбавлені батьківської турботи і які так потребують родинного тепла. Адже насамперед найголовніше для дітей навіть не подарунки, а та увага, яку вони отримали.

Ще новини