Головна Місто «Юженергобуд» надав допомогу відділенню «Укрпошти» в Костянтинівці – фото

«Юженергобуд» надав допомогу відділенню «Укрпошти» в Костянтинівці – фото

Автор ЮжБудНьюз

Трудовий колектив «Юженергобуд» надав будівельні матеріали відділенню «Укрпошти» в смт. Костянтинівка: грунтовку, шпаклівку, цемент, фарбу та ін.

За допомогою звернулася депутат районної ради Ананченкова Антоніна Вікторівна. Будівля в аварійному стані, готова до зносу. У ній працюють 4 людини, немає санвузла, ремонт був зроблений дуже давно, стіни з величезними тріщинами, поріг розбитий.

«Наше керівництво не платить за оренду, тому їм вигідно, щоб ми тут працювали, а ось умови тут ніякі», – коментує працівниця відділення.

Жінки, які працюють в «Укрпошті», скаржаться, що взимку дуже холодно, будівля стара і стіни голі. Вони гріються грубкою, але вона не дає достатньо тепла, змушені брати з дому обігрівачі.

«Я давно хотіла звернутися в «Юженергобуд», щоб ремонт зробили нам. Антоніна Вікторівна побачила цей жах, запропонувала звернутися. І ось радість – привезли будівельні матеріали. Я листи пишу постійно в сільську раду, щоб вони нам допомогли і ми зробили невеликий ремонт в іншій кімнаті. Ми просили, щоб нам виділили місце в селі інше, але боюся, що оплата за оренду буде велика, наше керівництво не погодиться. Ми дуже вдячні трудовому колективу «Юженергобуд» за таку допомогу», – розповідає начальниця відділу «Укрпошти» Маргарита Віталіївна.

«Юженергобуд» планує в найближчий час встановити поручні і оновити сходи біля входу в Укрпошту в смт. Костянтинівка.

Ще новини

1 коментар

Блануца Зинаида Ильиничнп 13.10.2020 12:02 - 12:02

Дуже добре, що допомогаєте.Може і нам допоможете в такому питанню як ремонт пандусів (з’їздів) біля “обувного”магазину.Син інвалід 1 грн.їздить на 3-х колісному велосипеді і уже падали в тому місці. Звернення в Департамент соцзахисту результату не дає .Будем дуже вдячні.

Коментування закрито