Головна Місто Допомога жителям будинку Набережна енергетиків №7 – фото

Допомога жителям будинку Набережна енергетиків №7 – фото

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Жителі будинку Набережна енергетиків №7 звернулись з проханням до колективу ПрАТ «Юженергобуд» надати допомогу будівельними матеріалами та провести ремонтні роботи з благоустрою будинку.

Так як, будинку більше сорока років і більшість мешканців пенсіонери, то самостійно вирішити дану проблему непосильно. Проблемою є відсутність зливової каналізації, що у свою чергу навіть при невеликому дощу викликає збір води біля будинку. Також вода почала поступати до підвалів, де стала домівкою для розповсюдження усіляких комах.

Жителі неодноразово зверталися до комунального підприємства, органів місцевого самоврядування, але результат один. Вода просто зливалась у каналізаційний колодязь, що у свою чергу викликало застій і розповсюдження «ароматів» по під’їздах та квартирах.

Також прийшло у непридатність вимощення навколо будинку. Але звернення до ЖКХ не дало результатів, так як ремонт вимощення не входить в оплату прибудинкової території.

ПрАТ «Юженергобуд» оцінило фронт необхідних робіт. Були проведені необхідні розрахунки та розроблений план необхідних робіт.

На даний момент проводиться ремонт вимощення, а зі дня на день будуть доставлені труби для монтажу зливної каналізації.

«Ось так ми і живемо! Коли звертаєшся до відповідних органів, то вони тебе направляють далі оббивати пороги депутатів та мера, аби ті виділяли гроші. Проте із ЗМІ ми знаємо, що колектив ПрАТ «Юженергобуд» має багато добрих справ на своєму рахунку. Вони були нашою останньою надією. Велике дякую, від мешканців нашого будинку, що небайдужі до чужих проблем!» – зазначив житель будинку.

Ще новини