Головна Місто На Вознесенщині завершили будівництво тимчасової переправи

На Вознесенщині завершили будівництво тимчасової переправи

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

У місті Вознесенську закінчились будівельні роботи тимчасової переправи для населення мікрорайону “Болгарка” до центру міста.

Через те, що мікрорайон “Болгарка” був відрізаний від решти міста, через зруйнований Болгарський міст, міський голова м. Вознесенська Євгеній Величко звернувся до підприємств ПрАТ “Юженергобуд” та ТОВ “Корпорація Бугські Кар’єри” з приводу скорішої реалізації тимчасової переправи через річку Мертвовід.

Оперативно відреагувавши на звернення наразі вже завершені будівельні роботи працівниками ПрАТ “Юженергобуд” та ТОВ “КБК”, які надали гірничу масу для формування переправи.

Зведення переправи зайняло близько двох тижнів. Після цього частково відновився транспортний рух. А ось повноцінний рух проїздом через переправу запустили вже тиждень тому.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Нагадаємо: Автомобільний міст на Болгарку було підірвано, коли до нього підійшла російська техніка.
Подяка від народного депутата України Артема Чорноморова

Як повідомляє Мінінфраструктури, тимчасові переправи зводять на трасі Київ-Житомір. У Київській області зведено тимчасову переправу на трасі Р-30 через річку Ірпінь, що дозволить відновити транспортне сполучення міст Буча, Ворзель та Ірпінь зі столицею.

Рух трасою Київ-Чоп планують відновити уже за кілька тижнів. За місяць також планують відновити залізничне сполучення від Святошина до Клавдієвого.

Україна відбудовується! Перемога наближається!

Ще новини