Головна Місто У Вознесенському храмі Св. Ольги відбудеться Благодійний обід

У Вознесенському храмі Св. Ольги відбудеться Благодійний обід

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

У місті Вознесенськ на території храму парафії Святої Ольги з 24 січня 2021 року на регулярній основі відбуватиметься щонедільний благодійний обід. Акція буде проходити з 13:00 до 14:00 по вул. Кутвіцького 1.

Дана акція проходить за підтримки ТОВ «Корпорація Бугські кар’єри», представники якої неодноразово допомагали міській та релігійним громадам, зокрема, на волонтерських засадах. Метою акції є допомога людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Будь ласка, надайте інформацію про час і місце проведення благодійного обіду людям, які зараз в скруті та цього потребують.

Традиція благодійних обідів у церкві Св. Ольги бере початок ще у 2014 році, коли настоятель храму о. Михайло допомагав переселенцям з Донбасу. Також Міський соціальний центр постійно надає інформацію настоятелю храму про людей, які потребують допомоги.

«Ми намагалися допомогти усім, хто цього потребував – одягом, їжею та добрим словом. Адже психологічна підтримка для зневірених людей важить куди більше матеріальної допомоги. Ми підтримували людей коли вони зневірились у всьому: державі та людях. Ми їм намагались донести, що це мінлива ситуація, і не можна піддаватись відчаю. Треба вірити. Все змінюються. Світ не без добрих людей. Уклінно запрошуємо волонтерів та небайдужих громадян до участі в даній акції. Просимо вас допомогти у приготуванні та роздачі їжі нужденним. Допомагайте і вам Бог поможе», – коментує отець Михайло.

Для охочих принести пожертву фінансово:
УПЦ КП, код ЄДРПОУ 38446866 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” поточний рахунок
UA063266100000026004053230270
Призначення платежу – «Добровільна пожертва на храм Св. Ольги» або «Добровільна пожертва на благодійний обід при храмі Св. Ольги»

Контактний телефон: (067) 526 0634 отець Михайло Посоленик, настоятель храму св. Ольги

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Ще новини