Головна МістоЗаходи На що підуть мільйони з місцевого бюджету

На що підуть мільйони з місцевого бюджету

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Питання про внесення змін до бюджету на пленарному засіданні подавались більш детальному обговорюванню. Цього разу депутати розподілили понад 7 млн грн, що не будуть використані до кінця року, та залишки тимчасово зарезервованих коштів.

На засіданні було погоджено виділення 339,365 тисячі гривень з Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень.

  • 1330,99 тисячі грн розподілені на бюджетну сферу: історичний музей, дитячу школу мистецтв, центр культури та дозвілля, бібліотеки, центр соціальних служб, управління охорони здоров’я тощо.

На реалізацію капітального ремонту скверу на честь пам’яті Т. Г. Шевченка депутати виділили 2 мільйони гривень, проєкт було продемонстровано на пленарному засіданні, тому депутати мали смогу ознайомитись з ним. Наразі у сквері облаштовують дитячий майданчик. Завдяки злагодженої співпраці управлінню молоді, спорту та культури, та благодійної допомоги трудового колективу ПрАТ “Юженергобуд” вдалося підготувати майданчик та виконати монтаж металевих конструкцій.

Питання щодо поточного ремонту огорожі спортивної площадки по вул. Олімпійська на суму 478 тисячі грн, депутати виключали з пленарного засідання та відправила на доопрацювання.

Микола Пелюх сумнівається, що заміна 12 прольотів сітки, фарбування та встановлення воріт коштує пів мільйона гривень.

Також депутати міської ради відмовили у наданні дозволу КП ЖЕО на фінансовий лізинг. Йдеться про 20 мільйонів гривень, за рахунок яких планувалось суттєво оновити автопарк комунальних підприємств.

На міські програми направлено 5 756,8 тисячі грн, та видатки за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 6 758,8 тисячі грн.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА ПЕРІОД З 08.10.2021 ПО 28.10.2021

Ще новини