Головна Новини Миколаївські злочинці “відмили” десятки мільйонів доларів з “Darknet”

Миколаївські злочинці “відмили” десятки мільйонів доларів з “Darknet”

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Кіберфахівці СБУ та спецоргани США провели спільну операцію із викриття «відмивання» грошей в мережі Darknet. Злодії встигли легалізували для міжнародних хакерів гроші в особливо великих розмірах. Їх вдалося викрити у нашому обласному центрі – у Миколаєві.

Заходи із викриття проводилися співробітниками Департаменту кібербезпеки СБУ, Управління СБ України в Миколаївській області та слідчими ГСУ Нацполіції за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

У рамках міжнародної співпраці правоохоронці провели обшуки у підозрюваних та вилучили  програмне забезпечення, за допомогою якого зловмисники отримували доступ до цифрових гаманців потерпілих та готівку. 

Наразі здійснюється аналіз вилученої інформації для притягнення до кримінальної відповідальності усіх відповідальних осіб, у тому числі іноземних замовників махінацій.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Злодії ховалися під різними нікнеймами в мережі Darknet та мали багато підставних осіб. Клієнтами викритих злочинців були хакери, які займалися кіберкрадіжками. Наприклад, особи, які «зламували» банківські рахунки компаній по всьому світу, забирали собі віртуальні гроші «жертви».

Щобільше, українці самостійно виготовляли та продавали флеш-накопичувачі із вірусами, які зламували цифрові гаманці жертв та викрадали з них криптовалюту.

“Даркнет” — оверлейна мережа, доступ до якої можливий лише через певне програмне забезпечення, налаштування чи авторизацію, часто з використанням нестандартних комунікаційних протоколів.

Ще новини