Головна Місто Мультфільми до Великодня для всієї сім’ї

Мультфільми до Великодня для всієї сім’ї

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

На порозі велике Світле свято Великодня. Тож провести весело час з дитиною можна за переглядом яскравих тематичних мультфільмів про свято, які підготував для Вас ЮжБуд_News.

Вартові легенд (2012 рік)

Сюжет: Дуже позитивний і добрий мультфільм від студії DreamWorks, який переносить нас в чарівний світ казки. Тут представлені всі відомі нам герої Східняк, Зубна Фея, Великодній Кролик і Пісочна людина, які з усіх сил намагаються захистити мрії дітей від злого антагоніста. Їх завдання, зробити так, щоб діти всього світу не переставали вірити в чудеса. Крім цих всіх персонажів є ще один, який і є головним героєм мультфільму “Вартові легенд” від Дрімворкс. Цей хлопець керує зимовою погодою, дарує дітлахам багато радості, і він дуже сильно хоче, щоб в нього вірили люди, але поки це не сильно йому вдається. Щоправда в ньому живе вулкан енергії та ентузіазму, і тому наш герой захистить всіх дітей, і не допустить, щоб вони позбулися дива.

Бунт вухатих (2011 рік)

Сюжет: Важка і втомлююча робота пасхального кролика, але зате приносить задоволення і радість. Щасливі посмішки і радісний вираз дитячих лиць – найкраща нагорода за працю. Про більше кролик і не міг мріяти. І ось одного разу кролик не помітив небезпеки і постраждав в автомобільній аварії. Всьому виною неуважність Фреда. Людина він аж ніяк не погана, просто йому не вистачає везіння і наполегливості, він не користується можливостями, упускає шанси. Але тепер він не упустить шанс зробити дійсно важливу справу. Адже в його будинок прийшло чудо, нехай і сумне. І поки Кролик відновлює сили і зцілює рани, його буде замінювати Фред. І потрібно поспішати, адже попереду багато роботи: потрібно забезпечити крашанками всіх дітей світу.

Льодовиковий Період: Погоня за яйцями (2016 рік)

Сюжет: Пригоди ніколи не залишать їх у спокої і поки навколишні готуються до зустрічі Великодня, Скрат, Менні, Сід і Дієго займаються своїми занадто різними справами. Хтось робить гірлянди, хтось спостерігає за орлиними боями, а лінивець і зовсім береться доглядати за чужими яйцями.

Все було б добре, якби кролик Скінт, в душі ще зовсім колишній пірат, не вирішив втілити в життя всі задумані для помсти плани. Йому легко вдається викрасти всі яйця, поки Сід засинає, і переховати їх у інше місце. Правда щоб не забути, він навіть складає карту і, отримавши її, відважні друзі тут же відправляються на перше в історії світу полювання за яйцями.

Заяча школа (2017 рік)

Сюжет: Головний герой мультиплікаційного фільму “Заяча школа” – маленький зайченя по імені Макс. Він жив простий і спокійним життям, але в ту мить, коли його зарахували в особливу заячу школу, все змінилося. Тут звірів навчають правильно поводитися, слухатися старших і не обривати їх на півслові. Як же тепер жити герою, адже він звик завжди робити те, що захоче, а тут ціла купа табу. Ось як тяжко буде Максу. Але навчальний заклад не можна просто залишити або потихеньку втекти з занять, не вийде прогуляти уроки. У зайченя немає іншого виходу, як змиритися зі своїм сумним становищем. У навчальному закладі всім керує сімейка лис і призводить всіх учнів у стан жаху.

Ще новини