Головна МістоЗаходи Мультфільм “Душа” отримав головний приз премії “Енні”

Мультфільм “Душа” отримав головний приз премії “Енні”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Мультфільм “Душа”, знятий студією Pixar, отримав премію Annie Awards у номінації “Найкращий анімаційний фільм”. Крім цього стрічка взяла нагороди за найкращі ефекти, анімацію, музичне оформлення і сценарій. Про це повідомляє УНІАН.

У цій номінації на перемогу також також претендували мультфільм від Pixar “Вперед”, анімаційна робота від Netflix “Сім’я Віллоубі”, а також проект DreamWorks Animation “Сімейка Крудсів: Нова ера”.

У лютому мультфільм “Душа” став володарем премії “Золотий глобус” в номінації “Найкращий анімаційний фільм”, а в січні Американський інститут кіномистецтва (AFI) включив анімаційну картину “Душа” в список кращих фільмів і серіалів 2020 року.

Сюжет мультфільм “Душа” – це історія екзистенціальних пригод Нью-Йоркського джазмена Джо Гарднера і його душі. За сюжетом головний герой несподівано вмирає і потрапляє у потойбічний світ, де він стикається з філософськими питаннями про життя і його призначення.

З жовтня минулого року стрічка зібрала у світовому прокаті понад 117 мільйонів доларів та отримала чисельну кількість нагород.

Читайте також: Повернення до екрану «Том і Джеррі»

Ще новини