Головна Здоров'я МОЗ запустить сайт для запису на COVID-вакцинацію

МОЗ запустить сайт для запису на COVID-вакцинацію

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Міністерство охорони здоров’я перед вакцинацією буде запускати сайт, на якому буде відкрита можливість запису на щеплення від COVID-19 для груп ризику відповідно до етапів кампанії, також буде проведено комунікаційну кампанію щодо вакцинації від COVID-19

Про це в інтерв’ю ТСН розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Читайте також: Хто отримає першим щеплення? У МОЗ розповіли про план COVID-вакцинації

В Україні 10 лютого буде повністю протестований в медичних інформаційних системах модуль з імунопрофілактики.

“Паралельно з цим буде запущений сайт, який буде розповідати все про імунопрофілактику і дасть можливість записуватися на імунопрофілактику. Паралельно розробляється така ж комунікаційна кампанія, запуститься, і будемо говорити, що сьогодні вакцинуються і записуються такі-то групи ризику, де будуть чітко показувати, де, в якому місці можна зробити щеплення, хто буде проводити”, – сказав Ляшко.

Він повідомив, що буде запропоновано три механізми, як зробити щеплення: записатися, записатися до сімейного лікаря, отримати запрошення в телефонному режимі від Центру первинної медико-санітарної допомоги. Таким чином, за словами Ляшка, не повинно виникнути проблеми, якщо у людини немає сімейного лікаря.

Він нагадав, що дорожня карта з імунопрофілактики передбачає п’ять етапів, в кожному з яких визначено групи ризику, які будуть охоплені щепленням. До першого етапу потрапили медичні працівники. На другому етапі – люди похилого віку.

Ще новини