Головна Місто МОН України повідомляє: подвійних зимових канікул не буде

МОН України повідомляє: подвійних зимових канікул не буде

Автор ЮжБудНьюз
https://mon.gov.ua/ua/news/stop-fejk-informaciya-shodo-podvijnih-zimovih-kanikul-ne-vidpovidaye-dijsnosti

4 листопада на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України було опублікувало допис із спростуванням інформації щодо подвійних зимових канікул.

“Інформація в ЗМІ щодо встановлення у 2020/2021 н.р. зимових канікул в період із 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та з 15 до 21 лютого 2021 року є недостовірною”, – йдеться у повідомленні.

Також у МОН надали пояснення щодо організації освітнього процесу та визначення дат канікул:

“Освітній процес у закладах освіти організовується відповідно до Закону України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших актів законодавства, освітньої програми (освітніх програм) закладу освіти та спрямовується на виявлення та розвиток здібностей та обдарувань особистості, її індивідуальних здібностей, досягнення результатів навчання, прогресу в розвитку, зокрема формування і застосування відповідних компетентностей, визначених державними стандартами.

Отже, керівники закладів освіти мають право самостійно організовувати освітній процес та визначати дати канікул. А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації.

Традиційно навчання в Україні здійснюється в межах навчального року, що розпочинається у День знань – 1 вересня, триває щонайменше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Якщо 1 вересня припадає на вихідний день, навчальний рік розпочинається в перший за ним робочий день, а тривалість канікул, не враховуючи літніх,  не може становити менше 30 календарних днів.”

Ще новини