Головна МістоЗаходи Мистецький сезон в Южноукраїнську відкрив Олександр Осадчук «Відлуння Бугогарда»

Мистецький сезон в Южноукраїнську відкрив Олександр Осадчук «Відлуння Бугогарда»

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Сьогодні, 10 березня, у Южноукраїнському міському історичному музеї відбулась персональна виставка Олександра Осадчука «Відлуння Бугогарда». Талановита особистість, художник, скульптор – мешканець нашого міста.

На виставці «Відлуння Бугогарда» представлені мальовничі роботи Олександра Осадчука та роботи його учнів. Сміливі козаки і козачки, Бугскій краєвид, природа – зроблені з гіпсу та шпаклівки. Присутні були всі охочі, які мали можливість познайомитись особисто з творчістю Олександра. Виступала з козацькими піснями громадська організація «Бугогардова Січ Українського козацтва”.

Олександр Филимонович Осадчук – художник з широким діапазоном творчості. Він володіє досконало живописом, різьбою по дереву, скульптурою, працює в змішаній техніці, створює творчі інсталяції. У 2010 році брав участь у виставці різьби по дереву у районному історико-краєзнавчому музеї міста Балта. Зараз Олександр Филимонович працює викладачем у комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості», його учні беруть участь у різних дитячих мистецьких конкурсах.

Виставка «Відлуння Бугогарда» буде діяти з 10-16 березня включно. Міський історичний музей запрошує усіх охочих до ознайомлення з творчістю видатного митця. Інформуйте своїх знайомих, організовуйте екскурсії для дітей та молоді.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Щоб художники Южноукраїнську мали можливість демонструвати свої роботи та надихатися відгуками шанувальників, міський історичний музей надає митцям можливість виставляти свої роботи у музеї.

Ще новини