Головна МістоЗаходи Мірошника Дмитра офіційно призначили на посаду директора НКП «ЮМЦПМСД»

Мірошника Дмитра офіційно призначили на посаду директора НКП «ЮМЦПМСД»

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Сьогодні, 7 жовтня, відбулось офіційне призначення нового директора НКП «Южноукраїнський центр первинної медико-санітарної допомоги» – Мірошника Дмитра Миколайовича.

Були присутні: начальник управління охорони здоров’я Стахорська Ольга; заступник начальника з медичної частини Шикерська Віра та міський голова Валерій Онуфрієнко.

В процесі планерного засідання відбувся корисний обмін думками, досвідом, в результаті чого були обговорені напрямки співпраці та шляхи досягнення максимальної користі.

Кожен з учасників зустрічі мав можливість висловити своє бачення та можливі шляхи розв’язання питань.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Кандидатуру Дмитра Миколайовича було обрано за результатами голосування комісії з проведення конкурсу на посаду директора сімейної медицини 31 серпня цього року. За умовами конкурсу, протягом місяця після відповідного подання конкурсної комісії, міський голова Южноукраїнська уклав відповідний контракт з новим директором сімейної медицини строком дії на 5 років.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Дмитро Миколайович, планує вирішити низку проблемних питань. Серед них: стан приміщень медзакладів у селах громади, відсутність сучасної клініко-діагностичної лабораторії у центрі надання медико-санітарної допомоги, залучення молодих спеціалістів, наразі в «ЮУ МЦПМСД» з метою оптимізації надання медичної допомоги населенню організовано розділення потоків пацієнтів на дорослих та дітей, доукомплектування кабінетів лікарів спецобладнанням.

Нагадаємо: Мірошник Дмитро Миколайович з 2019 року обіймає посаду заступника головного лікаря з адміністративно-господарської роботи НКП «Южноукраїнський центр первинної медико-санітарної допомоги» та є чинним депутатом міської ради. Здобув вищу освіту за спеціальністю менеджмент і економіка підприємства у Миколаївській філії Київського національного університету культури. Також Дмитро Миколайович має досвід на керівних посадах: очолював КП ТВКГ та був секретарем Южноукраїнської міської ради.

Щиро вітаємо Дмитра Миколайовича з новою вершиною і з новим викликом! Бажаємо успіху та нових професійних досягнень, втілення ідей та реалізації проєктів!

Сподіваємось, що з новим керівником розпочнеться новий та захопливий етап для сімейної медицини, в якій гармонійно поєднані добрі традиції та найсучасніші медичні тенденції та технології.

Читайте також:

Дмитро Мірошник – від політичної партії «Пропозиція» – біографія

У Южноукраїнської лікарні – нові директори

Також всі найсвіжіші новини Ви зможете знайти:

📲 Telegram https://t.me/yuzhbud_news

📲 Viber https://invite.viber.com/…

📲 Instagram https://www.instagram.com/yuzh_bud_news/?hl=ru

📲 Facebook https://www.facebook.com/YuzhBudNews.01

Ще новини