Головна Новини Мінцифра запускає першу всеукраїнську оцінку якості у ЦНАПах

Мінцифра запускає першу всеукраїнську оцінку якості у ЦНАПах

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Ключова точка доступу до держпослуг зараз — це ЦНАПи. У майбутньому Міністерство цифрової трансформації України планують масштабувати можливість оцінки послуг в офісі, де люди отримують послуги від держави.

Раніше відгуки про якість послуг у ЦНАПах збиралися різними способами та не у всіх центрах. Щоб залишити думку про сервіс, людям доводилося писати у книги скарг, коментарі у фейсбук або телефонувати до установ. Цінний зворотний зв’язок губився і не доходив до керівництва ЦНАПів, а типові проблеми лишалися невирішеними.

“Покращення сервісу — ще нова практика для державних установ. Тому ми надзвичайно раді, що Мінцифра системно та зважено підійшла до реалізації цього питання. Нам важливо почути кожного та покращити державний сервіс”, — зазначив Сергій Пашковський директор 4Service Group у Південній і Східній Європі та Центральній Азії.

Відсьогодні українці зможуть оцінити якість держсервісу у будь-який зручний спосіб:
  • Під час візиту у ЦНАПи, відсканувавши QR-код за допомогою смартфона. Наразі це доступно жителям 150 міст у 266 точках. До 1 листопада покриємо QR-постерами всі ЦНАПи України.
  • Після візиту у ЦНАПи. Люди, що залишили номер телефону, отримуватимуть SMS- або Viber- повідомлення з опитуванням.
  • Усно у форматі телефонного інтерв’ю. Оператори кол-центру вибірково телефонуватимуть людям, що скористалися послугами у ЦНАП, щоб уточнити, чи все було гаразд.
  • У ролі таємного відвідувача, що отримує та оцінює адмінпослугу у ЦНАП за конкретними показниками.
  • На платформі Дія.Центрів у розділі “Мапа Дія.Центрів”, де можна обрати на карті свій ЦНАП та залишити відгук.

Ще новини