Головна МістоЗаходи Мер Южноукраїнська забороняє «Юженергобуд» проводити заходи до Дня Незалежності

Мер Южноукраїнська забороняє «Юженергобуд» проводити заходи до Дня Незалежності

Автор ЮжБудНьюз

Мер Южноукраїнська Віктор Пароконний упереджено ставиться до «Юженергобуд». Він забороняє проводити заходи для дітей біля площі ДК в День Незалежності, 24 серпня.

«Святкування «Дня будівельника» пройшло з порушенням карантинних обмежень, які передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641. Протягом декількох днів ситуація з захворюваністю в Миколаївській області значно погіршилася. У місті Южноукраїнську 150 осіб захворіли, в т.ч 6 дітей», – стверджує мер.

При цьому Миколаївська ОДА повідомляє, що 150 хворих станом на 21 серпня – це підтверджені випадки за весь час спалаху коронавіруса, а не за останні кілька днів. Ця цифра не змінювалася з 15 серпня. Станом на ранок 9 серпня в місті було 147 підтверджених випадків. Таким чином, про різке погіршення ситуації в місті не йдеться.

У той же час на офіційному сайті міста повідомляється, що 24 серпня на міському пляжі пройдуть змагання з волейболу серед чоловічих команд. Хоча це досить контактний вид спорту. Не кажучи про те, що щодня в магазинах величезні черги. Навіть в лікарні дуже складно зберігати соціальну дистанцію через черги.

Повертаючись до теми святкування Дня незалежності, варто зазначити, що зростання захворюваності в області не заважає проводити заходи до свята в Вознесенську та Первомайську. Зокрема, в Первомайську пройде ярмарок, турнір з шашок, Кубок вуличного футболу, концерт і показ кінофільмів. У Вознесенську 24 серпня також запланований концерт, виступ духового оркестру, рок-групи, ярмарок та багато інших заходів.

В Арбузинці відбудеться святковий концерт. Святкові заходи заплановані і в Благодатненській ОТГ.

У Миколаєві також складена велика програма до днів Прапора і Незалежності України. А в селі Трихати Миколаївської області 22-23 серпня відбудеться великий фестиваль повітряних зміїв.

В Одесі запланований ряд заходів; зокрема, 21-24 серпня на Приморському бульварі пройде Вишиванковий фестиваль.

Шановні жителі Южноукраїнська, невже мер в праві обмежувати ваші права, впираючись на власні амбіції?

Ще новини