Головна Місто Як наші перемагали. Южноукраїнськ – Прибужжя 8:0

Як наші перемагали. Южноукраїнськ – Прибужжя 8:0

Автор ЮжБудНьюз
Новини Южноукраїнськ

У неділю, 20 вересня, на стадіоні «Олімп» в Южноукраїнську відбувся футбольний матч третього туру чемпіонату Миколаївської області з футболу, в якому брала участь команда Южноукраїнська. Капітан команди – Максим Сенкевич.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Футбол. Футбол Южноукраїнськ
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

«Наша команда приймала сусідів з Прибужжя – футбольний клуб КБК. Гра нам вдалася, хоча початок був сумбурний», – розповідає тренер міської команди по футболу Володимир Степанович Ясуник.

За його словами, вже до 20-ої хвилини команда Южноукраїнська вела в рахунку. До кінця першого тайму рахунок вже був 3:0.

«На другому таймі ще додали. Остаточний результат 8:0, наша перемога. Дуже приємно. Після третього туру наша команда вийшла на перше місце в чемпіонаті. Три перемоги – це такий хороший початок. І нам приємно, що на стадіон уже прийшов уболівальник. Уже близько 150-200 осіб було – це приємно. Другий матч вдома і ми виграємо», – зазначив тренер.

Він додав, що наступний матч четвертого туру також буде на стадіоні «Олімп» у неділю, 27 вересня, о 15:00.

«До нас в гості їде футбольний клуб «Нечаяне». Запрошуємо всіх уболівальників, любителів на стадіон», – додав Ясуник.

Сьогодні, 21 вересня, о 17:30 на стадіоні Южноукраїнського ліцею відбудеться матч чемпіонату міста між командами «Рятівник» і «Семенівка».

«Це лідери чемпіонату і дуже цікава буде гра. Завтра теж буде матч хороший – хімцех АЕС грає проти команди КБК Прибужжя», – повідомляє Ясуник.

Запрошуємо жителів міста прийти і підтримати команди.

Нагадаємо, 13 вересня, в селі Яструбинове Вознесенського району відбувся матч між командами Южноукраїнська та Яструбинове. Про хід та результат гри читайте за посиланням.

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито