Головна МістоЗаходи Лупов Сергій – новий директор КНП “ЮМБЛ”

Лупов Сергій – новий директор КНП “ЮМБЛ”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Сьогодні, 2 листопада, офіційно призначили нового директора КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Лупова Сергія Івановича, який переміг у конкурсі на цю посаду. Контракт підписаний з новим очільником лікарні строком на три роки. До виконання своїх обов’язків приступив ще вчора, 1 листопада.

Про це повідомляє офіційний сайт

Читайте також:

Мірошника Дмитра офіційно призначили на посаду директора НКП «ЮМЦПМСД»

Міський голова Валерій Онуфрієнко офіційно представив нового директора Сергія Лупова та зазначив, що рішення про призначення нового директора було виваженим, хоча й складним з огляду на всі аргументи “за” та “проти”.

“Свого часу ми сподівались, що більше не зіткнемося з коронавірусом і пікова ситуація не повториться, проте ми мали другу, третю, п’яту хвилю розповсюдження цієї хвороби. Сьогодні ми маємо 112 хворих на ковід у стаціонарі та шість – у реанімації. Лікарні потрібен очільник. Сподіваюсь, що колектив допоможе Сергію Івановичу у розв’язання питань, а він своєю чергою докладе всіх зусиль для того, щоб колектив працював у єдиному напрямку”, – коментує міський голова Валерій Онуфрієнко

Сергій Лупов подякував за довіру та запевнив, що зробить все, що від нього залежить, для виведення лікарні на належний рівень роботи, висловив сподівання на допомогу колективу і сумісну роботу.

Антоніна Мартинко, що до 1 листопада виконувала обов’язки директора КНП “ЮМБЛ”, а нині є заступником директора з адміністративно-господарських та правових питань також подякувала колективу за працю, побажала Сергію Лупову успіхів, терпіння та розуміння проблем лікарні. “Це колектив спеціалістів з великої літери, колектив людей, що у важкі часи підставляли плече. Хотілося б, щоб Ви завжди дослухались до нього. Гадаю, що сумісними зусиллями ми піднімемо лікарню на належний рівень. Є певні результати, потрібно не збавляти темп, щоб наша лікарня була кращою в області”.

Ще новини