Головна Місто Професійний ліцей запрошує на навчання – відео

Професійний ліцей запрошує на навчання – відео

Автор ЮжБудНьюз

Адміністрація державного навчального закладу Южноукраїнського професійного ліцею, звернулася в трудовий колектив «Юженергобуд» з проханням надати благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів. Також попросили привезти арматуру і листовий метал, щоб побудувати огорожу.

Навчальний заклад дуже щиро дякує за надані будівельні матеріали та вже почне оновлювати класи та кабінети.

«Хочу висловити щиру подяку трудовому колективу «Юженергобуд» за ту допомогу, яка виділена їхнім підприємством, за співпрацю у вирішенні питань виробничої практики, а також матеріальну підтримку для робіт в нашому навчальному закладі», – коментує старший майстер Галина Степанівна.

«Сьогодні виникає дуже багато питань з приводу працевлаштування, з приводу виробничого навчання і виробничої практики учнів. Потім ми готуємо їх для організації і підприємств. Одне з таких підприємств як «Юженергобуд», у нас сьогодні із самих відповідальних. Ми дякуємо усім колективом за допомогу, за те, що дійсно відношення іде не тільки в напрямку професійної матеріально-технічної бази, а за проведення відповідних ремонтів закладів, підтримку будівельними матеріалами. Та гарну організацію. Чекайте нових спеціалістів», – додав директор ліцею Сергій Вікторович.

Зазначимо, Державний навчальний заклад «Южноукраїнський професійний ліцей» продовжує набір для учнів. Ви можете надати документи до 01 листопада 2020 року.

На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки):

– Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;

– Електрозварник; Електрозварник на автоматичних та півавтоматичних машинах;

– Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;

– Кухар; Продавець продовольчих товарів.

На базі 11 класів:

– Електрозварник на автоматичних та півавтоматичних машинах;

– Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Крім цього, Южноукраїнський ліцей разом з Сумським університетом розробили технології навчання «Віртуального помічника».

Для роботи потрібні два смартфони або планшет (ноутбук) і смартфон. Інший варіант – роздрукувати зображення віртуального помічника, тоді досить одного смартфона.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ:

1. Завантажте зображення віртуального помічника на смартфоні (планшеті, ноутбуці).

2. Зайдіть з іншого смартфона в Google Play і встановіть мобільний додаток “Южноукраїнський професійний ліцей”.

3. Відкрийте на смартфоні додаток Vstup do yupl і наведіть камеру на віртуального помічника.

Ліцей пропонує безкоштовне навчання, стипендію, гуртожиток, навчання на новітньому обладнанні та гарантує після закінчення вдалі пропозиції працевлаштування.

Більше інформації можна отримати за телефоном: + 38 (05136)-5-79-19 або на сайті навчального закладу.

Ще новини