Головна МістоЕко-будні «Квітуча Миколаївщина»: програма озеленення області

«Квітуча Миколаївщина»: програма озеленення області

Автор Виталия

В рамках обласної ініціативи «Квітуча Миколаївщина» коштом облбюджету було придбано саджанці ялини, калини, гібіскуаса, туї, горобини, сосни, ряду фруктових дерев, берези, клену кулястого, ялівцю козацького та інших.

За словами очільниці управління екології Миколаївської ОДА, О. Єфименко, для підтримки глобальних та всеукраїнських ініціатив щодо збереження лісових ресурсів, озеленення територій отримали заявки від в чотирьох районів: Вознесенського, Баштанськоого, Миколаївського, Первомайського.
Також були пропозиції від регіональних ландшафтних парків та Національного природного парку “Бузький Гард”.

У тендері взяли участь 3 учасники, один з переможців зобов’язався надати 23 600 насаджень, на суму 819 тисяч 74 грн та 12 коп.

Також Єфименко зазначила, що ініціатива реалізується відповідно до Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області й триватиме до 2027 року. Заявку на фінансування в такому ж обсязі на придбання саджанців будуть подавати на розгляд депутатів і на 2022 рік.

Як розповів в етері Українського радіо голова Вознесенської райдержадміністрації С. Шурабура, наша громада вже отримала півтори тисячі саджанців.

Така програма на в Миколаївській області реалізується вперше.

Читайте також: В Україні запустили екологічний чат-бот SaveEcoBot

Ще новини