Головна МістоЗаходи “Кубок Східної Європи 2021” – перше місце привезли юні чемпіони ансамблю “Сакура”

“Кубок Східної Європи 2021” – перше місце привезли юні чемпіони ансамблю “Сакура”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Южноукраїнський зразковий дитячий ансамбль сучасної хореографії «Сакура» (тренер Ровенко Ірина Володимирівна), 13 березня, в місті Одеса взяли участь в турнірі з сучасних танців і шоу-програм за «Кубок Східної Європи 2021».

Юні артисти від 3 до 7 років «Сакури» представили три вікові хореографічні композиції: «Бджоли», «Хоп-Бейбі» та «Солодощі». За всі танцювальні номери діти отримали дипломи першого місця і три «Кубка Східної Європи 2021» з сучасних танців і шоу-програм.

Наймолодшим «бійцям» Южноукраїнська – 3 роки, і на сцені, як каже тренер Ірина Володимирівна, трималися вони не гірше багатьох «професіоналів». Танцювальний ансамбль «Сакура» заряджав своєю «шаленою» енергетикою з яскравими костюмами. Маленькі чемпіони показали кращий результат, і своєю хоробрістю перемогли.

«Діти молодці, не розгубилися на новому місці та виступили на відмінно. Це наша перша медаль, перший диплом та кубок! Ми всі пишаємося перемогою наших дітей і бажаємо їм нових перемог і звершень!», – коментує мама вихованки ансамблю Вікторія

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Попри те, що дітки юні, втоми та байдужості в очах у танцюристів помітити не вдалося. Їм доведеться ще показати себе 19 березня в місті Дніпро.

Підтримаймо чемпіонів та бажаємо ансамблю “Сакура” успіхів у новому турнірі! 

Ще новини