Головна МістоЗаходи Крізь об’єктив Олександра Жебета наше місто виглядає особливим. Інтерв’ю з депутатом міської ради

Крізь об’єктив Олександра Жебета наше місто виглядає особливим. Інтерв’ю з депутатом міської ради

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Редакція ЮжБуд_News розповість вам про місцевого депутата Олександра Жебета. Його хобі – фотографувати та подорожувати. Тому і знімає, відповідно – тревел-фото. Крім того, він має активну громадянську позицію.

@zhebet_aleksandr

Олександр Жебет з 2001 року працює на Южно-Українській АЕС. Починав кар’єру в навчально-тренувальному центрі інженером-програмістом. Згодом перейшов у службу інформаційних технологій. А з 2010 по теперішній час обіймає посаду провідного інженера у відділі режиму секретності та спеціального зв’язку.

Олександре, чому ви вирішили піти у депутати?

Мав бажання працювати на користь громади, тому у 2021 році балотувався в депутати. Мені подобається команда партії, представником якої я є. Завжди приємно працювати з професіоналами своєї справи.

На Вашу думку, які гострі питання виникають у місті?

Запитань та проблемних питань багато, про це можна завжди сміливо говорити. Одна з них – перспективи розвитку нашого міста. Яким воно буде через 10-15 років, що можна, і потрібно зробити для перспективи та розвитку, над цим час працювати вже сьогодні.

Місто переважно покидає молодь, часто скаржачись на те, що в маленькому місті ніде розвернутися, нікуди піти, невже цю проблему не можна вирішити?

Я вважаю, що всі проблеми можна вирішити, для цього потрібно розуміти чого ми бажаємо, та скільки часу потребує реалізація задуманого. Ми живемо в час, коли можливо купити все, що завгодно, якщо є гроші. Отже, якщо людина буде отримувати гідну заробітну плату вона зможе забезпечити всі свої потреби. У нашому місті не вистачає робочих місць з достойною заробітною платою. Якщо атомна електростанція ще приймає на роботу молодих спеціалістів, то спеціалістам інших сфер фактично немає де працювати. Вважаю це одним зі складних та першочергових питань.

Що потрібно насамперед зробити, щоб залишалась молодь?

Молодь зараз дуже розумна та сама знає, що їй потрібно. Через те потрібно шукати якісь альтернативи та реалізовувати все можливе, щоб молоді було комфортно проживати у місті.  

@zhebet_aleksandr

Ви як депутат міської ради, щоб хотіли змінити в місті? Ваш головний принцип в роботі?

Мені здається на це питання можна відповідати нескінченно, але суть одна – сучасне місто.

Якщо детальніше, то хочеться приділити увагу спортивному напрямку, адже людині потрібна фізична активність. З’явилося багато нових секцій, а приміщень не вистачає. Отже, будівництво нового спортивного комплексу та відновлення чинних спортивних майданчиків було б актуальним. Також є проблема, яка паралельно виникає постійно, коли в місті проводиться змагання – це поселення спортсменів. Тому бажано, щоб наша громада мала достатню кількість комунального житла, для розміщення людей.

Загалом, хочеться, щоб всі роботи в місті виконувалися вчасно, труби водовідведення, дороги ремонтували в теплу пору року, розроблені раніше проєкти зрештою були втілені у життя.

Окремим питанням стоїть наша медицина, тут однозначно треба щось робити якнайшвидше, коли бачу зарплатню медиків в 6000 грн стає соромно, це треба виправляти. Люди в чиїх руках життя інших людей заслуговують на краще. Про освітян також треба подбати.

Як Ви оцінюєте нинішній депутатський корпус?

Мені приємно, що у місцеву раду прийшли депутати, які хочуть і можуть працювати. Усі вони – люди помірковані, професіонали своєї справи, інтереси громади ставлять вище політичних амбіцій.

Нинішній депутатський корпус є дієздатним та спроможним розв’язувати питання будь-якої складності.

Нас обрали люди, отже ми маємо діяти, як одна команда. Переконаний, що кожен депутат це розуміє і буде старатися робити все від нього залежне задля виконання свого депутатського обов’язку.

Як все ж таки вдається поєднувати роботу, творчість та відпочинок?

Дуже просто – плануючи своє життя.

Де Ви навчилися знімати?

Я не проходив спеціальних курсів, основні правила фотографування вивчав завдяки Інтернету, спілкуючись з фотолюбителями та постійно практикуючись.

У Вас є своє портфоліо?

Так є, раніше всі фото архівував на CD дисках, потім в міру розвитку технологій на жорстких дисках та в мережі Інтернет. Інколи друкую фото, або розміщаю на робочому столі комп’ютера. Зараз багато знімків роблю на телефон, де й обробляю одразу. Це дозволяє швидше розмістити фото в Instagram, Facebook, собі на пам’ять та для огляду моїми підписниками.

Наразі Ви відвідали понад 20 країн світу. Назвіть одну найулюбленішу?

Насправді важко сказати! Всі країни різні та кожна особливо приваблива по своєму. Дуже сподобалася Норвегія. Це дійсно розвинена країна з високим рівнем життя в порівнянні з іншими європейськими країнами, є на що подивитися, чому повчитися.

Чим допомагає подорож особисто Вам?

Це перезавантаження. Мені подобається дізнаватися щось нове, унікальне. Я люблю мандрувати Україною та світом – це надихає та надає сил. Подорожі допомагають мені відпочити від побуту, а також переоцінити своє життя.

Чи є перспективи туризму Миколаївській області?

Завдяки розвитку соціальних мереж багато нових та цікавих локацій стали доступними для бажаючих їх відвідати як в нашій області, так і за її межами. Зараз подорожувати рідною країною ще більш актуально бо, по-перше, люди намагаються підняти собі настрій, а, по-друге, це підтримка всього українського. Тому я вважаю, що перспективи туристичного напрямку Миколаївщини дуже високі.

Ще новини