Головна Новини “Ковчег Чорнобиль” у Прип’яті презентували унікальний арт-проєкт присвячений відродженню природи

“Ковчег Чорнобиль” у Прип’яті презентували унікальний арт-проєкт присвячений відродженню природи

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Фотохудожник Денис Копилов, 19 квітня, в Прип’яті презентував арт-проєкт “Ковчег Чорнобиль”, присвячений відродженню природи. У рамках заходів, які присвячені до 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Про це повідомив ДАЗВ на сторінці у фейсбук.

“Завдяки художньому світосприйняттю, фотограф демонструє, що природа має надзвичайну силу й здатність відроджуватись. Фотограф показав зону відчуження як свого роду «Ноєв ковчег», у якому можна зберегти все природне різноманіття. Через призму мистецтва, що допомагає глибше зрозуміти та усвідомити навколишній світ. Показати, що зі старого, зруйнованого й загиблого завжди виростає щось нове й прекрасне”, – йдеться у повідомлені.

фото:facebook

“Я возив ці плакати у різні місця зони відчуження та фотографував плакати з цими тваринами так, щоб здавалося, ніби звірі живуть у зоні. Я хочу показати, що природа відновлюється, а Чорнобильська зона – це не тільки проблема, а те, що треба і необхідно досліджувати та вивчати. Я хочу змінити ставлення до зони як до місця розрухи, я переконаний, що зона відчуження є своєрідним діамантом природи”, – розповів Денис Копилов

Автор проєкту розповів, що, мандруючи світом, упродовж семи років він знімав тварин у їхньому природному середовищі. Після цього він надрукував великі плакати із зображеннями цих тварин.

Виставка буде розміщена на колонаді центральної площі міста Прип’ять. Будуть представлені 11 робіт на всю зону.

Проєкт розмістять у місті Прип’ять у переддень 35-тих роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, він буде доступний до перегляду всім відвідувачам зони відчуження.

Ще новини