Головна Місто Корисні інструменти, які зекономлять час учителя

Корисні інструменти, які зекономлять час учителя

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Після весняних канікул школярі Южноукраїнська повернулись до навчання, але дистанційно. Для педагогів вкотре знадобиться шукати способи підвищити ефективність онлайн-навчання. У цьому контексті южноукраїнські вчителі — справжні герої. Щоб полегшити роботу вчителів Освіторія пропонує зареєструватися на сайті «Всеукраїнської школи онлайн».

Ситуацію з перевантаженням та виснаженням врятує реєстрація на ВШО, крім того, допоможе нашим геройкам зекономити багато зайвого часу на пошуки нового матеріалу. Цікаво? Тоді пропонуємо переглянути корисні фішки і онлайн інструменти для вчителів.

Корисні фішки від ВШО для вчителя на дистанційці:

1. Після реєстрації для вас відкриється доступ до понад 1000 уроків з 18 основних дисциплін;

2. Ви отримаєте надсучасний «Кабінет вчителя»;

  • Функціонал «Кабінету вчителя» допоможе відстежувати навчальний прогрес кожного учня: ставити завдання класу, аналізувати результати виконаних тестів та давати зворотний зв’язок за результатами учнівської роботи. А ще вчителі та учні можуть спілкуватися на так званому форумі в «Кабінеті вчителя».
  • Вчитель зможе групувати учнів за окремими класами. Також педагоги отримають можливість запрошувати своїх учнів модерувати кабінет, щоб будувати цікаву та інтерактивну взаємодію в межах курсів на платформі ВШО.
  • Як вчитель зможе запросити учнів свого класу до «Кабінету вчителя» на ВШО? Педагог має зареєструватися на платформі за опцією «Вчитель». Після реєстрації вносить до кабінету електронну пошту кожного учня та надсилає на ці Mail.ru запрошення. Діти приєднуються та стають учасниками «віртуального класу ВШО».

3. Запропонуєте дітям сучасний формат навчання;

  • Кожен учень і вчитель зможе завантажити на свій смартфон чи планшет мобільний додаток «Всеукраїнської школи онлайн».

4. Педагоги зможуть завантажувати та надсилати учням на Mail.ru чи у Viber матеріали для самопідготовки просто з платформи ВШО. Крім цього, матеріали можливо опрацьовувати разом з учнями на відеоконференціях через Zoom чи Google meets;

Помічник для ЗНО-підготовки — платформа ILearn.

Платформа ILearn підійде для учнів старших класів, які вже планують поступати до вищих навчальних закладів. Цей курс буде із роз’ясненнями ЗНО попередніх років. Експерти, які розробляють ЗНО в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), до найменших дрібниць розберуть на платформі ILearn пробні ЗНО з усіх предметів. Кожен абітурієнт зможе розкласти тест по поличках: які особливості запитань і формати завдань, яке підводне каміння може спіткати. Кожне роз’яснення триватиме близького 1,5 години.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Платформа супергероя – ILearn

Плюси платформи для підготовки до ЗНО — ILearn:

  • повністю безкоштовна;
  • учні знайдуть на ILearn не лише якісні онлайн-курси, а й тести та вебінари. Учнівський досвід показує, що залучення платформи ILearn допомагає складати тести на найвищі бали;
  • неочевидний для вчителів, але важливий для учнів: ILearn — гейміфікована платформа. Тут можна створити свого супергероя, заробляти «ВчиБакси» та отримувати за них призи.

Оберіть улюблені онлайн-інструменти та відточіть майстерність

Вчителям пропонують безліч корисних онлайн-інструментів для дистанційної роботи. Але якщо щотижня тестувати новинки, робота з підготовки до дистанційних уроків займе більше часу. Радимо виокремити найбільш помічні для вас інструменти і користуватися ними на постійній основі. 

Пропонуємо звернути увагу на круті інструменти, які допоможуть відточити майстерність, зробити вправи та уроки цікавими.

Готові вправи з різних предметів (можливість створення власних)
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
платформа learningapps.org готових вправ

Платформа learningapps.org система готових вправ з різних предметів, та ще й з можливістю автоматичної перевірки системою. Вчитель може створити свої вправи за допомогою цієї платформи, якщо готових йому не вистачило. Працювати з платформою треба за тим самим принципом, що й з іншими — надіслати посилання дітям. Створіть папку класу, залийте туди вправи — вже наявні там чи створені вами. І можете моніторити виконання цих вправ.

Перевірка знань учнів з ClassTime
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
платформа ClassTime перевірка знань учнів

Цей тестовий сервіс — безкоштовний. Вчитель може використати 9 абсолютно різних і нестандартних типів запитань. Є відкриті запитання, запитання на встановлення відповідності, можливість дати розлогу відповідь. На закріплення знань учням можна давати контрольний тест через цю ж платформу. Також можете створити опитування і дати до нього доступ дітям. У такому разі школярі спершу мають переглянути відеолекцію, а потім одразу дати відповіді на запитання, щоб закріпити побачене й почуте.

Створення навчальних відео за допомогою EdTed та edpuzzle

У цих додатках вчитель може брати готові відео та накладати на них запитання, відео чи аудіокоментарі. Учні встановлюють застосунок на телефоні та вводять код класу, який дає вчитель. У цьому класі будуть з’являтися завдання від педагога. Коли учні переглядають навчальне відео, воно зупиняється на певній секунді та спливає завдання від учителя. Його треба виконати одразу і тільки потім можна буде рухатися далі.

Готові вікторини з предметів і розробка авторських пропонує сайт quizizz
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
сайт quizizz

Цей сервіс англомовний, але у використанні інтуїтивно зрозумілий, тож хай це вас не відлякує, адже там вже є чимало готових тестів з різних предметів українською мовою. Щоб створити свою першу вікторину для класу — просто зареєструйтесь.

Створення крутих презентацій з slides
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
slides інтерактивні онлайн-презентації

Тут ви створите крутезні інтерактивні онлайн-презентації. Можна легко підібрати дизайн, додати фото, зображення, посилання на відео. Окрім традиційних презентацій сервіс дає змогу створювати мультимедійні проєкти/лонгріди (невеликі історії з малою кількістю лаконічного тексту та великою кількістю візуальних засобів).

Створення лекцій, виступів, подій, мінізвітів Tacck
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Сервіс для створення швидких публікацій.
Має вигляд онлайн-сторінки, на яку ви можете завантажити фото, відео, текст, карту (місце знаходження) та підібрати гарне оформлення. Також можна ділитися посиланням на цю сторінку з іншими. Підійде для створення коротких презентацій, оголошень, мінізвітів, есе, оформлення лекцій, виступів, подій тощо.

Ще новини