Головна МістоЗаходи В Южноукраїнську відбувся концерт до Дня захисника України – фото

В Южноукраїнську відбувся концерт до Дня захисника України – фото

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні, 13 жовтня, в ДК Енергетик відбувся концерт, присвячений Дню захисника України. Наших ветеранів і військових АТО вітали душевними піснями, народними танцями, віршами та привітаннями. Також їм вручали квіти.

Зокрема виступив народний камерний хор «Ренесанс» (керівник – Оксана Печенюк), зразкова капелла “Рондо” та зразковий хоровий колектив “Рондіно” під керівництвом Наталії Шевченко, зразковий ансамбль народного танцю “Квіти України”, народний ансамбль народного танцю “Енергія” (керівник – Валерія Форостенко).

«Шановні наші захисники, ви – наша гордість, наша слава, наша безпека і, звісно, надія, надія на мир і злагоду у нашій Україні», – зазначила ведуча. Після чого зал оплесками привітав військових.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання військових, загиблих на сході: молодшого сержанта Горобця Сергія Валерійовича, який загинув 17 жовтня 2014 року, солдата Буйновского Ігоря Анатолійовича, який загинув 28 січня 2015 року, солдата Гончарука Миколу Павловича, який загинув 21 травня 2015 року, матроса Козія Артема Євгеновича, який загинув 21 липня 2020 року.

Відзначимо, щороку до цього дня проходить акція в школах і дитячих садах: дітки готують листи і малюнки для військових АТО, а волонтери доставляють їх військовим, як привітання від молодших жителів міста Южноукраїнська.

Ще новини