Головна МістоЗаходи Комп’ютерна техніка для гуртка «Архітектурне моделювання»

Комп’ютерна техніка для гуртка «Архітектурне моделювання»

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Гурток «Архітектурне моделювання» є, мабуть, найцікавішим у сучасної молоді. Майже всім дітям притаманне бажання малювати, передавати за допомогою візуальних образів свої мрії. Юні техніки за допомогою програм створюють проєкти для рідного міста Южноукраїнська, працюють з кресленнями та пробують себе в різних напрямках.

Єдине, що перешкоджає – це відсутність сучасного портативного комп’ютерного приладу для моделювання макетів. Адже для керівника гуртка Заруі Суренівни максимально важливо зручність викладання, щоб учні мали смогу вивчати у повному доступі векторну графіку та 3D графіку.

З метою формування творчої активності, задоволення інтересів підлітків до отримання нових знань та умінь. Будівельне підприємство ПрАТ “Юженергобуд” подарували найбільш зручний і функціональний комп’ютер для навчання.

Адже наше місто як ніколи потребує досвідчених та розумних фахівців. Тому потрібно створити всі умови для вчителів, щоб вони могли допомогти нашій молоді розвивати талант та креативність.

“Щиро дякуємо за благодійну допомогу генеральному директору ПрАТ “ЮЖЕНЕРГОБУД” Литвиненко Дмитру Анатолійовичу та його команді за чудовий подарунок – комп’ютерної техніки для роботи гуртка «Архітектурне моделювання» (керівник – Петросян Заруі Суренівна). Ваша підтримка – свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем позашкілля і розуміння важливості виховання талановитої молоді”

Висловлює щиру подяку Адміністрація Станції юних техніків
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Керівник гуртка «Архітектурне моделювання» – Петросян Заруі Суренівна

Читайте також:

Зара Суренівна: роби те, що любиш

Читайте також:

ПрАТ «Юженергобуд» подарував – ноутбук Заїченко Олексію

Ще новини