Головна Місто Компанія “АТБ” запустила власні прямі імпортні постачання продуктів харчування

Компанія “АТБ” запустила власні прямі імпортні постачання продуктів харчування

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Багато мешканців Южноукраїнська бачили на полках магазину “АТБ” іноземні товари. Так ось вас не обдурюють, і не в якому разі компанія не має жодного відношення до гуманітарних постачань. Корпорація АТБ запустила власні прямі імпортні постачання харчових продуктів та товарів першої необхідності до магазинів торговельної мережі “АТБ”.

Відтепер продукти в супермаркети мережі поставлятимуться не лише від вітчизняних виробників, а й прямими постачаннями з-за кордону. Через це продукти не завжди будуть промарковані українською мовою.

Пряме постачання продуктів харчування здійснюватиметься з Польщі, країн Балтії і Туреччини, повідомляють на сайті корпорації.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

При цьому маршрути поставок розроблені так, що насамперед імпортними продуктами будуть забезпечуватись супермаркети АТБ у Київському, Одеському, Миколаївському та Харківському регіонах.

“Таке рішення компанія прийняла з урахуванням недостатньої кількості відповідних пропозицій від українських виробників на внутрішньому ринку, що обумовлено військовими діями та перебуванням їх на окупованих територіях, – повідомляють на сайті корпорації і при цьому наголошують: – Власний імпорт компанії не має жодного стосунку до гуманітарних постачань відповідних організацій і волонтерських рухів”.

У переліку продуктів та товарів, що імпортуються, м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, сухі концентрати супів та каш, кондитерські вироби, чаї тощо. Компанія планує надалі збільшувати перелік імпортованих товарів та регіони постачання.

При цьому з метою оперативного наповнення супермаркетів продовольчими товарами їх доставляють в упаковці, розрахованій на внутрішнього споживача – без маркування українською мовою. Проте нічого протизаконного у цьому немає. Кабмін ухвалив 9 березня постанову, яка дозволяє у воєнний час доставку імпортних товарів без українського маркування. Але при цьому кожен покупець може отримати в магазині вичерпну інформацію щодо цих товарів на першу вимогу.

Ще новини