Головна МістоЗаходи Коли закінчиться навчальний рік у школах Южноукраїнська

Коли закінчиться навчальний рік у школах Южноукраїнська

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
З введенням воєнного стану в Україні усі навчальні заклади Южноукраїнська працюють у дистанційному режимі. Більшість южноукраїнських школярів закінчуватимуть цей навчальний рік за межами нашої держави, відповідно до законів тих країн, у яких перебувають, а це майже 20% учнів.
Цьогоріч навчальний рік у школах Южноукраїнська закінчиться на початку літа – 3 червня. Тож 4 червня южноукраїнські школярі зможуть вийти на канікули. Про це заявив начальник управління освіти Юрій Сінчук.

Також цьогоріч скасувати державну підсумкову атестацію для учнів 4, 9 та 11 класів. Натомість замість традиційного ЗНО учні 11 класів складатимуть національний мультидисциплінарний тестСінчук зазначив, що усіх школярів переведуть до наступного класу, та усі випускники отримають свідоцтво про повну середню загальну освіту.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Оцінювання, зокрема підсумкове будуть встановлювати вчителя, вони будуть вирішувати яким чином виставляти річну оцінку. Чи буде врахована оцінка за I семестр, або поточні під час дистанційного навчання II семестру.

Що стосується проходження мультипредметного тесту, і де будуть знаходитися центри оцінювання знань, поки що невідомо.

Нагадаємо: Усі загальноосвітні школи І-ІІ ступенів відтепер називатимуться гімназіями, школи І-ІІІ ступенів — ліцеями. Таким чином на території Южноукраїнської міської ради будуть працювати 4 ліцею (це друга, третя та четверта школа та гімназія №1), в тому числі статус гімназії з дев’ятирічним строком навчання набуде загальноосвітня школа №1. Костянтинівська та іванівська школи також належатимуть до гімназійного типу.

Джерело: Південноукраїнський енергокомплекс

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини