Головна Місто Книга рекордів Гіннеса святкувала День народження

Книга рекордів Гіннеса святкувала День народження

Автор ЮжБудНьюз

У Книги рекордів Гіннеса вчора був день народження

Саме 9 листопада 2005 року продали 100 мільйонний екземпляр видання і воно отримало статус “книги, захищеної авторським правом, яка найбільше продається в світі”, але початок друкування почали видавати ще у 1955 році.

Про це повідомило у Фейсбуці Міністерство закордонних справ

Список рекордів Гіннесса українців, які не зміг перевершити ніхто у світі.

Сергій Бубка має найбільше світових досягнень – на рахунку українського спортсмена 35 світових рекордів зі стрибків у висоту.

Гімнастка Лариса Латиніна має найбільше олімпійських нагород серед жінок – 14 перемог на Олімпійських іграх і 9 золотих медалей, досі немає рівних за кількістю олімпійських нагород серед жінок.

Павло Рєзвий на звичайному човні за 61 добу перетнув Атлантичний океан, після цього за 57 діб він перетнув ще й Індійський океан. Але рекорд встановлений не лише за вік, але й за швидкість.

Мирослав Федорчак лежачи зігнувся та розігнувся на одній руці 780 разів, Дмитро Халаджі підняв трубу вагою 1022 кілограми, Тарас Корніюк виконав 1 303 підйоми з переворотом на перекладині.

Сергій Найдич без перерви рухався на віндсерфі 71 годину 30 хвилин, а Микола Куценко пройшов 42 кілометри, жонглюючи м’ячем.

Українці провели найпотужніший музичний телемарафон національної пісні – 110 годин української музики у прямому ефірі без перерви на рекламу.

Найдовше безперервне читання поетичних творів протягом 19 діб студенти та викладачі Національного університету «Острозька академія» читали Кобзар Шевченка. 456 годин, 3 тисячі учасників, 11 250 творів.

Українська “Мрія” Ан-225 – найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак. Він зібрав 240 світових рекордів.

У книзі рекордів Гіннеса українцям відведено чимало сторінок.

Ще новини