Головна Світ Хто їде відпочивати до України й куди полюбляють їздити самі українці?

Хто їде відпочивати до України й куди полюбляють їздити самі українці?

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

За І півріччя 2021 року кількість туристів в нашу країну зросла майже на 10% в порівнянні з ІІ півріччям минулого року.

Перше півріччя цього року ознаменувалося поступовим відновленням туристистичних потоків, для світу загалом та для України зокрема.

За цей рік Україна прийняла півтора мільйона осіб з різних країн, однак цей показник на третину менше в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року та на 75% менше за показник аналогічного періоду 2019 року, коли кількість іноземних гостей досягла  майже 6 мільйонів.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У першій половині 2021 року відзначається позитивна динаміка в збільшенні кількості туристів з таких країн як Саудівська Аравія (їхня чисельність зросла в 40 разів), США (кількість туристів зросла майже на 70%), Ізраїль та Країн Закавказзя.

Традиційними ринками туризму залишаються Молдова (368 тисяч), Росія (198 тис.), Румунія (109 тис.), Білорусь (96 тис.) та Туреччина (93 тис.).

70% іноземців, що відвідали Україну – європейці, чверть – представники Азійського регіону, біля 3% приїхали з Північної Америки та лише 1,7% – громадяни Африки

Пандемія Covid-19 зіграла вирішальну роль в зменшенні кількості подорожей за кордон для людей у всьому світі. Однак ця ситуація стала поштовхом для відкриття нових туристичних ринків та розвитку внутрішнього туризму.

У першому півріччі українці на 15% більше виїжджали за кордон, ніж торік. Традиційним напрямком залишаються Туреччина та Єгипет.

Але також з’явилися і нові туристичні центри, куди починають їхати все більше наших земляків, наприклад, Домініканська Республіка – цю країну в останні часи українці відвідують частіше ніж Болгарію. Серед інших країн, що набирають популярність: Катар та Мальдіви.

Тепер подорожуючи обираючи тур враховують не лише вартість та певні вподобання, а й карантинні обмеження та ситуація з поширенням COVID-19.

Джерело: Туристична статистика України

Читайте також: Комфортний відпочинок на природі в глемпінгу: де знайти їх в Україні? та Актовський каньйон в топі-5 незвичайних місць для відпочинку

Ще новини