Головна Місто Історія одного ОСББ – фото

Історія одного ОСББ – фото

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Дім у ІІІ мікрорайоні (Цвіточний, 8) завжди відрізнявся від усіх інших будинків нашого міста кольором. За шоколадний колір, будинок люди між собою почали називати «шоколадка». 

 Будинок було здано в експлуатацію, ще в далекому 1985 році. Час йшов і будинок старішав, змінювався. Його насичений коричневий колір вицвітав та ставав скоріше рудим. Та якби діло було б лише тільки в кольорі… Почав текти дах, труби в підвалах; парадні з плином часу стали виглядати просто жахливо.

 Все це є знайома історія для усіх будинків нашого міста. З моменту здачі в будівлі не проводилося жодного капітального ремонту. Зовнішній вигляд і комунікації поступово приходили в незадовільний стан.

Світло в кінці тунелю з’явилося коли мешканці будинків почали виходити з ЖЕО та  утворювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Що до будинку про який іде мова зараз, то він не був серед перших.
В домі проживає багато літніх людей і не всі були готові прийняти нові правила, не всім було просто переорієнтуватися на нове, відмовитися від звичного ЖЕО та взяти відповідальність за свій дім на себе. До того ж не просто було вирішити й суто організаційні питання: обрати правління, знайти голову, який зможе взяти велику частину справ на себе. Розв’язання цих проблем зайняло не мало часу. Та мешканці будинку і не підозрювали, що найважче тільки-но попереду.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
бул. Цвіточний,8

Якщо ті будинки, мешканці яких зразу відреагували на зміни, безпроблемно перейшли до ОСББ, то пізніше КП ЖЕО вже не так охоче стало відпускати свої будинки. Так і майбутньому ОСББ на бульварі Цвіточний, 8, прийшлось довго доводити своє право отримати дозвіл на утворення об’єднання. Ходили по різнім кабінетам, зверталися до депутатів.

Наполегливість мешканців та голови  Надії Василівни Аксьонової принесла свої плоди. В жовтні 2020, відбулася передача будівлі та прилеглих територій від КП ЖЕО в ОСББ.

Вже на першому зібранні ОСББ «Шоколадка», з’ясувалося, що на співвласників чекає багато роботи. Привели до ладу клумби, повиносили гори сміття з підвалів тощо.

Хотілося зробити багато, але не вистачало грошей, адже в невеликому будинку велика кількість пенсіонерів.   

На одному зібранні було запропоновано та проголосовано звернення до ПрАТ «Юженергобуд» за матеріальною допомогою, у вигляді будматеріалів для ремонту фасадів двох під’їздів.

Докладніше про це читайте тут 

Глава ОСББ “Шоколадка 8” дякує  ПрАТ «Юженергобуд» за допомогу – фото

Після отримання благодійної допомоги, мешканці найняли бригаду та стали чекати, як та стане до роботи.  Ми чекали цього разом із мешканцями, адже дуже захотілося побачите поетапне перетворення фасадів.

Ми побачили, покажемо і вам…

БУЛО

ТИНЬКУВАННЯ

ҐРУНТОВКА

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

ШПАКЛІВКА

СТАЛО

Звичайно, це лише тільки початок, і на ОСББ “Шоколадка” чекає ще багато чудових перетворень.

Редакція “Южбудньюз” із захопленням та гордістю споглядає як мешканці нашого міста власними руками роблять своє життя кращим та комфортнішим.

Ще новини

1 коментар

как подобрать нужный цвет краски | YuzhBudNews 24.09.2021 14:19 - 14:19

[…] Читайте так же: Історія одного ОСББ – фото […]

Коментування закрито