Головна Саморозвиток Ідеї для створення добрих справ та благодійності

Ідеї для створення добрих справ та благодійності

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Щороку понад 150 країн світу у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, закликають робити добрі справи. Цього року «Щедрий вівторок» відзначатимуть 30 листопада.

«Щедрий вівторок» об’єднує всю країну навколо добрих справ. Усі охочі можуть підтримати ініціативу, долучитись волонтерською чи фінансовою підтримкою та розповісти про свої добрі справи у соціальних мережах.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Редакція ЮжБуд_News пропонують почати тиждень доброти, тобто зробити щось для когось у вигляді благодійності. Та нагадати своїми вчинками, що робити добро – це корисно навіть для здоров’я.

Не забудьте розповісти про свої добрі вчинки у соціальних мережах, щоб замотивувати інших відмічайте хештегом #ЮЖБУДНЬЮЗ, #благодійність та ми опублікуємо вашу розповідь. Якщо маєте інші пропозиції, як зробити добрі та корисні вчинки — надсилайте нам свої ідеї.

Як перетворити добрі справи на звичку? Як покроково організувати добродійну ініціативу в місті Южноукраїнськ?

🧡 Вивчіть цільову аудиторію та її потреби, щоб допомога була ефективною. Складіть список того, що потрібно, і вирішіть, чим із цього списку ви можете допомогти.

🧡 Зробити стареньким сусідам таємний подарунок. Наприклад, повісити на дверну ручку торбинку з фруктами або харчовими продуктами ( Наприклад, як це робить благодійне підприємство ПрАТ “Юженергобуд” ).

🧡 Відвідати центр соціально-психологічної реабілітації дітей з маленьким подарунками або іграшками (м. Южноукраїнськ вул. Молодіжна, 5а).

🧡 Прибрати у шафі та відати непотрібні речі на благодійність в організацію Червоного Хреста України (м. Южноукраїнськ вул. Цвіточний 4, кімната 113 (сервіс-центр «Вігор»).

Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста України
Адреса: (м. Южноукраїнськ вул. Цвіточний 4, кімната 113 (сервіс-центр «Вігор»)

🧡 Пригостити обідом того, хто цього потребує або взяти участь в акції благодійного обіда Святого Миколая (Храм Всіх Святих Українського Народу УГКЦ м.Южноукраїнськ вул. Набережна Енергетиків, 22).

🧡 Допомогти притулкам тварин, або ж навіть взяти собі пухнастика (для благодійності можна зв’язатися з директором притулку Богданом Євгеновичем тел. 0675188513 або написати на сторінці instagram – priytyjnoukrainsk).

🧡 Допомогти Южноукраїнської організації захисту тварин ОО “Дай лапу”  (Instagram @day__lapu тел.: 0964828974) матеріально або допомогти знайти дім для тварин.

🧡 Якщо ти ФОП, то ідея про проведення різноманітних майстер-класів, який покликаний об’єднувати у спільному занятті різні покоління, та взагалі будь-яка підтримка буде влучною (Наприклад – благодійні майстер-класи від майстринь Южноукраїнська).

Щоб інформація про проведення заходу ширилася соціальними просторами, створіть одну або декілька фото та ділитися світлинами. Так ви формуєте інтерес до заходу. І, ймовірно, кількість добрих справ збільшиться.

*Також сайт "Освіторія" пропонує створити Дерево доброти та 5 кроків для успішного проведення благодійного проєкту. 

Читайте також:

Як навчити дітей робити добро: ідеї для добрих справ

Ще новини